Dünyanın En Güzel 15 Zengin Kadını

richests.com sitesi, sadece güzellikleriyle değil servetleriyle de isimlerinden söz ettiren kadınların listesini derledi. Listedeki isimler, hem güzelliğe hem de servete sahip olacak kadar şanslı. Bazıları doğuştan şanslı, bazıları ise sıfırdan yükselerek zengin oldu. İşte dünyanın en güzel ve en zengin 15 kadını...

02.06.2017 13:37
1

Tamara Ecclestone

Paylaş
Tamara Ecclestone

Formula 1 patronu Bernie Ecclestone'un kızı Tamara Ecclestone, modellik ve televizyon yıldızı olarak da hatırı sayılır bir ün kazandı. Magazincilerin en sevdiği isimler arasında.

2

Julia Dreyfus

Paylaş
Julia Dreyfus

Emmy ve Altın Küre ödüllü ABD'li oyuncu Dreyfus, Türkiye'de de gösterilen televizyon dizisi Seinfeld'de 1990-1998 yılları arasında canlandırdığı Elaine Benes karakteri ile tanınıyor. Fransız bir milyarder ailenin kızı olan Dreyfus'un serveti 3.4 milyar doları buluyor.

3

Ivanka Trump

Paylaş
Ivanka Trump

Eski “emlak kralı”, yeni ABD Başkanı Donald Trump'ın kızı. Bir dönem modellik de yapan Ivanka Trump, kendi moda markasıyla da iş dünyasında adından söz ettiriyor. Ancak son dönemde babasının danışmanı olarak diplomatik gezilerde Trump'a eşlik ediyor. Ivanka Trump, Beyaz Saray tarihinin en güzel kadınlarından biri olarak görülüyor.

4

Charlotte Casiraghi

Paylaş
Charlotte Casiraghi

Monaco kraliyet ailesinin sekizinci varisi. Modaya düşkünlüğüyle tanınan Charlotte, kraliyet aileleri içindeki en güzel kadınlarından biri. Charlotte Casiraghi, çalkantılarla dolu ailesinin aksine sakin bir hayat yaşamayı tercih ediyor.

5

Sara Blakely

Paylaş
Sara Blakely

Spanx adlı iç giyim markasının kurucusu. Sara Blakely, Forbes ‘un milyarderler listesinde servetini tek başına elde eden en genç kadın unvanına sahip. Tümüyle kendi çabalarıyla 1.04 milyar dolarlık bir servetin sahibi oldu.

6

Vanisha Mittal

Paylaş
Vanisha Mittal

Dünyanın en zengin isimlerinden Hintli milyarder Lakshmi Mittal'ın kızı Vanisha Mittal, 2004'teki düğünüyle de çok konuşulmuştu. Bir servet harcanan düğün, o dönem dünyanın gelmiş geçmiş en pahalı ikinci düğünü olmuştu. Vanisha Mittal, babasının sağ kolu olarak Mittal grubunun yönetiminde de yer alıyor.

7

Holly Branson

Paylaş
Holly Branson

Milyarder işadamı Richard Branson'ın kızı. Holly Branson, 400'den fazla şirketin hissedarı olarak büyük bir servete sahip. Tıp okuyan Branson, daha sonra babasının sahibi olduğu Virgin Group'ta iş hayatına atıldı.

8

Anna Anisimova

Paylaş
Anna Anisimova

Rus madencilik kralı Vasily Anisimov'un kızı. Anna Anisimova, “Rusya'nın Paris Hilton'u” olarak tanınıyor. 3.4 milyar dolarlık mirasın sahibi olacak genç kadın, ABD'de yaşıyor ve gece hayatına olan düşkünlüğüyle tanınıyor.

9

Dylan Lauren

Paylaş
Dylan Lauren

Ünlü moda tasarımcısı Ralph Lauren'in kızı. Dylan Lauren, New York'ta açtığı ve dünyanın en büyük şeker dükkanı olan Dylan's Candy Bar mağazasıyla kendi alanında başarıya ulaştı.

10

Amanda Hearst

Paylaş
Amanda Hearst

Medya patronu William Randolph Hearst'ün ikinci kuşak torunu. Amanda Hearst, aynı zamanda bir aktivist, model ve editör. Ailesinin sahip olduğu Hearst Corporation'dan bağımsız bir hayat yaşıyor ancak servetinin büyük bölümünü ailesine borçlu.

11
Aerin Lauder
Paylaş
Aerin Lauder

Ünlü kozmetik markası Estée Lauder'in kurucusunun torunu. Aerin Lauder, iş dünyasındaki başarısıyla olduğu kadar güzelliğiyle de adından söz ettiriyor. Şirketin yüzde 16'sına yani en az 1 milyar dolarlık servete sahip.

12
Perenna Kei
Paylaş
Perenna Kei

Hong Konglu emlak zengini bir ailenin kızı olan Perenna, iş dünyasında kendi ayakları üzerinde duran isimler arasında. Henüz 24 yaşında olmasına rağmen yüzde 85 hissesine sahip olduğu Logan Property Holdings'de önemli kararların altına imza atıyor. 1.3 milyar dolarlık bir servetin sahibi.

13
Georgina Bloomberg
Paylaş
Georgina Bloomberg

ABD'li siyasetçi ve işadamı Michael Bloomberg'in kızı. Georgina Bloomberg, birçok yaşıtının aksine parasını insani derneklere harcayan bir yardımsever. Gece hayatı yerine atlarla vakit geçirmeyi tercih ediyor. Kişisel servetinin 18 milyon doları bulduğu söyleniyor.

14
Josie Ho
Paylaş
Josie Ho

Macau'nun en büyük kumarhanelerine sahip olan Stanley Ho'nun kızı Josie, Çin'de ünlü bir oyuncu ve şarkıcı. Stanley Ho'nun 17 çocuğundan biri olan Josie Ho, babasının dev servetinin varislerinden biri.

15
Marie Besnier Beauvalot
Paylaş
 Marie Besnier Beauvalot

Fransız gıda şirketi Lactails'in kurucusu André Besnier'in torunu Marie Besnier Beauvalot, 35 yıllık hayatını lüks içinde yaşadı. Şirketin ana hissedarları arasında yer alan 35 yaşındaki Beauvalot, yaklaşık 2.5 milyar dolarlık servetin sahibi. Bu güzel iş kadınına ait internette sadece tek bir fotoğraf var.

Yorumlar
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu içeriği neredepaylaşmak istiyorsunuz?
Şu an buradasınız: Türkiye'nin en kapsamlı haber portalı: Haberler.com
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 31 Mayıs 2020 Pazar 00:46:33