Doktorların öldü dediği genç az daha yakılıyordu!

12.07.2019 11:20

Hindistan'da 18 yaşındaki Gandham Kiran, yüksek ateş ve sarılık şikayetleriyle kaldırıldığı hastanede komaya girdi. Komaya girdikten sonra doktorların ölü ilan ettiği genç, kefene sarılmış halde yakılmaya götürülürken annesinin dikkatli gözleri sayesinde kurtuldu.

1

Annesi evde bakmaya başladı

Doktorların öldü dediği genç az daha yakılıyordu!

Gazetecilere açıklama yapan anne Kiran, "Oğlumun gözünden akan yaşı gördüm." Daha sonra nabzının hala attığını fark ettim. Doktorlar bana teşekkür etti. Oğlumu eve getirdim ve onunla ilgilenmeye başaldım. 3 gün içinde duyuları yerine gelmeye başladı. Çok kısık ses tonuyla da olsa benimle konuşmaya başladı. Gözünden akan bir damla yaş sayesinde canlı canlı yakılmaktan kurtulan 18 yaşındaki Gangham Kiram şimdi eski sağlığına kavuşmaya çalışıyor.

2

Doktorlar 'Öldü!' dedi

Doktorların öldü dediği genç az daha yakılıyordu!

Hindistan'ın Pillamarri köyünde gerçekleşen olayda 18 yaşındaki bir genç sarılık oldu. Geçmek bilmeyen yüksek ateş ve kusma belirtileriyle hastaneye kaldırılan genç, 1 hafta sonra komaya girdi. Doktorlar öldü dedi ama annesi yaşan destek ünitesini kapatmayı reddetti.

3

Yakılmaya hazırlanırken, gözünden yaş aktığını gördü!

Doktorların öldü dediği genç az daha yakılıyordu!

Hastane yönetimi, cenaze işlemleri ve yakma işlemi için hazırlıkları yaparken Gandham'ın ailesi oğlunun yaşadığını fark etti. Çocuğunun cenaze işlemlerinin yapılması sırasında gözündne akan yaşı gören anne, oğlunun son nefesini kendi evinde vermesini istedi. Yaşam destek ünitesiyle evine götürülen genç, sağlığına kavuşmaya başladı.

YORUMLAR

    Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.