Dayak Yiyen Ünlüler

04.08.2010 09:46

1

Dayak Yiyen Ünlüler

Ünlü Amerikalı sinema ve dizi oyuncusu Charlie Sheen, bir aile içi şiddet olayında suçlu olduğunu kabul etti. Sheen'nin avukatı Yale Galanter dün yaptığı açıklamada, 44 yaşındaki oyuncunun suçunu kabul ettiğini ama savcıyla vardığı bir anlaşma sonucu hapis yatmayacağını belirtti.

2

Dayak Yiyen Ünlüler

Noel günü eşi Brooke Mueller'in gırtlağına bıçak dayamaktan 30 gün hapis cezasına çarptırılan Sheen'in hapis cezası, ABD'nin Kalifornya eyaletindeki Malibu kentinde bulunan lüks bir alkol ve uyuşturucu tedavi merkezinde 30 gün tedaviye çevrilmişti.

3

Dayak Yiyen Ünlüler

Geçtiğimiz yıl erkek arkadaşı Chris Brown'dan dayak yiyen ünlü şarkıcı Rihanna'nın polis tarafından çekilen fotoğrafı basını yansımıştı.

4

Dayak Yiyen Ünlüler

'Charlie'nin Melekleri' dizisiyle ünlenen Farah Fawcett, eski sevgilisi James Orr tarafından 1998 yılında feci şekilde dövüldü.

5

Dayak Yiyen Ünlüler

Ünlü oyuncu dizleri ve boğazından ciddi bir şekilde yaralandı. Bunun üzerine sevgilisinden ayrılan Fawcett, konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapmadı. Orr ise üç yıl toplum hizmeti ve 100 gün hapse mahkum edildi.

6

Dayak Yiyen Ünlüler

Dünyanın en başarılı kadın sanatçılarından biri olarak kabul edilen Madonna bile şiddete maruz kalan kadınlar arasında.

7

Dayak Yiyen Ünlüler

1985 yılında Oscar'lı aktör Sean Penn'le evlenen Madonna, iki yıl sonra bu evliliği sona erdirme kararı aldı. Bu kararda en önemli etkenin Penn'den gördüğü şiddet olduğunu söyledi.

8

Dayak Yiyen Ünlüler

Ünlü şarkıcı geçtiğimiz yıl boşandığı yönetmen eşi Guy Ritchie'yle ayrılık nedenlerinden birini de 'sözlü şiddet' olduğunu açıkladı. Madonna Ritchie'nin kendisine 'yaşlı, şişman, çirkin ve şarkı söyleyemeyecek kadar aptal' gibi sözler söylediğini mahkemede dile getirdi.

9

Dayak Yiyen Ünlüler

Amerikalı ünlü program sunucusu Oprah Winfrey, verdiği bir röportajda çocukluğunda fiziksel ve cinsel şiddet gördüğünü açıkladı.

10

Dayak Yiyen Ünlüler

9 yaşındayken kuzeni tarafından tecavüze uğrayan Winfrey, 12 Mart'ta gerçekleşen 'The Oprah Winfrey Show'daki programını Rihanna gibi şiddet gören tüm kadınlara adadı.

11
Dayak Yiyen Ünlüler

Dünyaca ünlü yıldız Pamela Anderson 1996 yılında evlendiği şarkıcı Tommy Lee ile 2 yıl evli kaldıktan sonra şiddet gördüğü gerekçesiyle boşandı.

12
Dayak Yiyen Ünlüler

Evliliklerinden iki çocuğu olan çiftin kısa bir süre sonra barıştı haberleri basına yansıdı. Ancak Lee, eşine şiddet uyguladığı gerekçesiyle 6 ay hapse mahkum edildi.

13
Dayak Yiyen Ünlüler

Whitney Houston 2007 yılında kendisini gibi ünlü eşi şarkıcı Bobby Brown'dan fiziksel şiddet gördüğü gerekçesiyle boşandı. Bu dönemde oldukça zor günler yaşayan Houston, bir taraftan uyuşturucu bağımlılığıyla da savaş verdi.

14
Dayak Yiyen Ünlüler

Yıllar sonra Houston, Rihanna'nın yaşadığı dayak olayından sonra genç yıldızı uyardı. "Sakın benim yaptığım hataları yapma. Eğer kalbinin sesini dinlersen yanlış yola saparsın." dedi.

15
Dayak Yiyen Ünlüler

Hollywood yıldızı Diana Lane 2004 yılında kocası Josh Brolin'nin fiziksel şiddetine maruz kaldı.

16
Dayak Yiyen Ünlüler

Lane'in polis çağırması üzerine olay ortaya çıktı ve Brolin gözaltına alındı.

17
Dayak Yiyen Ünlüler

Ike ve Tina Turner çifti, 1976 yılında şiddetli geçimsizlikten ayrıldı.

18
Dayak Yiyen Ünlüler

Eski eşini yüksek dozda uyuşturucudan kaybeden Turner, yıllar sonra Ike'ın kendisine şiddet uyguladığını ve zamanında çok canının yandığını açıkladı.

19
Dayak Yiyen Ünlüler

Ünlü televizyon oyuncusu Robin Givens da şiddet gören kadınlar arasında. Givens 1988 yılında ünlü boksör Mike Tyson'la evlendi. Ancak evlilikleri aile içi şiddet ve kavgalar nedeniyle hergün haberlere konu oldu.

20
Dayak Yiyen Ünlüler

Givens verdiği bir röportajda Tyson ile evliliğinin bir işkence olduğunu, bir cehenneme benzediğini ve hayal edebileceğinden çok daha kötü olduğunu söyledi.

YORUMLAR

    Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
    Çok Okunan Fotogaleriler