CİNNET: 4 ÖLÜ

30 Kasım 2008 Pazar
1
Cinnet: 4 Ölü
KIRŞEHİR'in Kaman İlçesi'nde yetiştirme yurdunda büyüyen 38 yaşındaki Bilal Kara, kendisi gibi yurtta yetişen eşi 23 yaşındaki Alev ile çocukları 3 yaşındaki Ceren ve 8 aylık Ceyan'ı ekmek bıçağı ile öldürdükten sonra intihar etti.
2
Cinnet: 4 Ölü
Olay, dün saat 19.00 sıralarında Kaman İlçesi'nin Çiftlikli Mahallesi'nde bahçe içinde iki katlı evin alt katında meydana geldi. Daha önce akaryakıt istasyonunda pompacılık yapan son olarak da Kırşehir'de caddelere park eden otomobillere Kırşehirspor adına bilet kesip otoporkçılık yapan ve her gün Kaman'dan gidip- gelen Bilal Kara, dün akşam iş dönüşü evinde cinnet geçirdi.
3
Cinnet: 4 Ölü
Bilal Kara, eline geçirdiği ekmek bıçağı ile Kaman Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nde hizmetli olarak çalışan eşi Alev Kara'yı öldüren Bilal Kara, aynı bıçakla daha sonra evde bulunan kızları Ceren ve Ceylan'ı öldürdü.
4
Cinnet: 4 Ölü
Ailesini katleden Bilal Kara, daha sonra evin tavanında bulunan demire bağladığı kabloyu boyuna geçirip, yaşamına son verdi.
5
Cinnet: 4 Ölü
Kahramanmaraş doğumlu olan Bilal Kara'nın kimsesiz olarak yetiştirme yurdunda büyüdüğü ve kendisi gibi yurtta büyüyen eşiyle evlendiği belirtildi.
6
Cinnet: 4 Ölü
7
Cinnet: 4 Ölü
YORUMLAR

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Diğer Galeriler