Ünlü astrolog yorumladı: Bir haftalık zaman diliminde hangi burcu ne bekliyor?

Bu hafta burçları neler bekliyor? Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, haftalık burç yorumlarını sizler için değerlendirdi. Aşktan paraya, sağlıktan aile ilişkilerine dair fikir edinebileceğiniz burç yorumları ile bu haftaya hazırlanın. Özellikle çoğu burç için Çarşamba ve Perşembeye dikkat çeken ünlü astrolog, bazı burçların ise uzun yıllar süren döngülerinin biteceğini söyledi.

02.06.2020 11:02
Ünlü astrolog yorumladı: Bir haftalık zaman diliminde hangi burcu ne bekliyor?

Aysun Köşker Koç tarafından değerlendirilen haftalık burç yorumları ile aşk, para, aile ve sağlık konusunda neler yaşanacak fikir edinebilirsiniz. Peki burçlar bu hafta nelere dikkat etmeli, ne gibi adımlar atmalı? Karma Astrolog Aysun Köşker Koç, haftalık burç yorumlarını sizler için yorumladı.

2

KOÇ

Paylaş
KOÇ

Maddi konular ön planda. Evliler; eşlerinin akrabaları ile, kendi yakınları arasında geçmişten gelen bazı sorunlarla uğraşmak zorunda kalabilirler. Aile büyüklerinin anlayışlı tavrı sorunu çözmeye yardım edecek. İç sesinizle, aklınızın uyumu doğru kararlar almanızı sağlayacak.

3

BOĞA

Paylaş
BOĞA

Çalışanlar iş arkadaşlarının ani duygusal tepkileri yüzünden sorun yaşayabilirler. Ancak daha üst bir yönetici sayesinde sorunu aşabilirsiniz. Haftanın ikinci yarısında şanslı etkiler var. Sorumlulukla ve disiplinli bir şekilde hareket edenler istedikleri amaca ulaşabilirler.

4

İKİZLER

Paylaş
İKİZLER

Evlilik ve ortaklık konularında bazı sorgulamaların ve zorlanmaların olacağı bir dönem. 4 Haziran ise; sizin için aşk ve para konularında oldukça şanslı bir gün. Ortaklı iş yapanlar için, hedeflerine ulaşma fırsatı var. Arkadaş çevrenizde sizi duygusal olarak yaralayan gelişmelere dikkat.

5

YENGEÇ

Paylaş
YENGEÇ

Bu hafta son bir buçuk yıldır etkilerini yoğun yaşadığınız, olumlu olumsuz 19 yıllık bir döngüyü kapatıyorsunuz. Bir süre evden çıkmak istemeyeceksiniz. Aile içinde ani duygusal sorunlara dikkat etmelisiniz. Akılcı davranarak ve sakin iletişim şekliyle olayları güzel yönetebilirsiniz.

6

ASLAN

Paylaş
ASLAN

Aktif ve kalabalık ortamlarda olacağınız bir hafta. Aşk veya çocuk konularında bazı olumlu gelişmeler olabilir. Özellikle 3 Haziran' daki gelişmeleri dikkate alın. Bazı anlaşmalar yaparak kazancınızı artırabilirsiniz. Ancak ekstra ödemeler de çıkabileceği için elinize pek bir şey kalmayabilir.

7

BAŞAK

Paylaş
BAŞAK

Haftanın ilk yarısı kariyerinize ve konumunuza odaklanacaksınız. Disiplinli çalışarak ve sorumluluk alarak kazancınızı artırabilirsiniz. İkinci yarısı ise; yolculuk, hukuk, yurt dışı ve eğitim konuları öne çıkacak. Eşiniz veya ortağınızla tartışma ihtimali yüksek. Sakin olmakta fayda var.

8

TERAZİ

Paylaş
TERAZİ

Yurt dışı, yolculuk, eğitim, hukuk konularında oldukça güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Eşinizle duygusal anlamda zorlayıcı gelişmeler olabilir. Özellikle eşinizin akrabaları yüzünden tartışma çıkabilir. Çarşamba günü ise; her konuda yol almanızı sağlayacak şanslı etkiler var.

9

AKREP

Paylaş
AKREP

Ödeme, miras, kredi, ameliyat gibi konularla ilgilenmeniz gerekecek. Hiç ummadığınız bir kadından zarar görme ihtimali var. Çocuğunuz veya sevgilinizle tartışabilirsiniz. Ancak; duygularınızı ve mantığınızı dengeleyerek sorunu çözebilirsiniz. Çarşamba günü şanslı etkiler sizinle.

10

YAY

Paylaş
YAY

Günlük rutinlerle ve sağlık işleriyle ilgilenebilirsiniz. Ortak projeler ve anlaşmalar konusunda şanslı etkiler devrede. Şehir içi trafikte kaza riskine dikkat etmelisiniz. İşte sorumluluklarını alanlar için istedikleri yere ulaşma fırsatı var. Ortağınız ve eşinizle olan sorunları çözebilirsiniz.

11
OĞLAK
Paylaş
OĞLAK

Aşk ilişkileri, çocuklarla ilgili konularda alınan sorumluluklarla birlikte; güzel olaylar gelişebilir. Son bir buçuk yıldır devam eden zorlayıcı olayların bu hafta sonlanması ile iyisiyle, kötüsüyle 19 yıllık döngüyü kapatıyorsunuz. Aileniz veya eviniz için fazla harcama yapmanız gerekebilir.

12
KOVA
Paylaş
KOVA

Hafta başında aile, ev, gayrimenkul ana temanız. Hafta sonu ise; yakın arkadaş veya kardeşinizle görüşmek isteyebilirsiniz. Ödeme, kredi, ek kazanç konularında bazı hayal kırıklıkları söz konusu. Kendinizi kısıtlama eğiliminde olabilir ve sorumluluklar alma konusunda zorlayabilirsiniz.

13
BALIK
Paylaş
BALIK

Kardeş veya yakın arkadaşlarla bolca vakit geçirebilir, ya da onlarla ilgilenmeniz gerekebilir. Gayrimenkul yatırımı yapmak için harekete geçebilirsiniz. Bazı bekar balıklar da aile kurmak için adım atabilirler. Eşiniz veya ortağınızla iletişim problemi yaşasanız da sorunu aşmanız kolay olacaktır.

Yorumlar
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu içeriği neredepaylaşmak istiyorsunuz?
Şu an buradasınız: Türkiye'nin en kapsamlı haber portalı: Haberler.com
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 07 Temmuz 2020 Salı 15:34:22