BU ÇOCUKLAR DEHŞET YARATTI

12 Aralık 2008 Cuma
1
Bu Çocuklar Dehşet Yarattı
AKSARAY'da 3 çocuk, kurban bayramında el öpme bahanesiyle kapısını çaldıkları 46 yaşındaki A.K.'yi önce dövdü, sonra tecavüz edip, 1000 YTL'sini gasp etti. Zanlılar 15 yaşındaki A.U., kardeşi 14 yaşındaki E.U ve arkadaşı 14 yaşındaki İ.B., kaçtıkları Ankara'da polis tarafından yakalandı.
2
Bu Çocuklar Dehşet Yarattı
İddiaya göre, A.U. E.U. ve İ.B., el öpme bahanesiye A.K.'nin evine gitti. A.K., üç çocuğa kapıyı açmadı. Evden ayrılan üç kişi kısa bir süre sonra tekrar A.K.'nin evine gitti. Yeniden zile basan A.U., E.U. ve İ.B., A.K.'nin kapıyı aralaması üzerine zorla içeri girdi. Talihsiz kadını döven 3 arkadaş, A.K.'ye sırayla tecavüz etti. A.K.'yi yeniden döven A.U., E.U. ve İ.B., kadının çantasındaki bin YTL'yi ve evde bulanan av tüfeğini aldıktan sonra kaçtılar.
3
Bu Çocuklar Dehşet Yarattı
Bir kaç saat sonra kendine gelen A.K., komşusundan yardım isteyerek, durumu polise bildirdi. A.K., Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındı. Asayiş Şubesi Cinayet ve Gasp Bürosu polisi, yaptığı incelemenin ardından 3 şüphelinin otobüsle Ankara'ya gittiklerini belirledi. 3 çocuk, Ankara polisinin çalışması sonucu dün yakalanarak, Aksaray'a getirildi. Gözaltına alınan A.U., E.U. ve İ.B., sorgularında tüm suçlamaları kabul ettiklerini belirterek, olayı ayrıntılarıyla anlattı.
4
Bu Çocuklar Dehşet Yarattı
A.K., polise yaşadıklarını anlattı. A.K.'nin, “Bayram günü kapı çaldı. Gözetleme deliğinden baktığımda 3 çocuğu gördüm. Tavırlarını beğenmediğim için kapıyı açmadım. Bir süre sonra yine kapı çalındı. Kapıyı hafif aralayarak baktığımda, 3 çocuk zorla içeri girdi.Önce beni dövdüler. Sonra, sırayla tecavüz ettiler.Daha sonra yeniden dövdüler. Paramı ve evdeki avtüfeğini aldıktan sonra, sırayla üzerime çişlerini yapıp evden ayrıldılar” dediği öğrenildi.
5
Bu Çocuklar Dehşet Yarattı
A.K.'nin 82 yaşındaki komşusu Lütfiye Kuşsan, olayı duyduğunu ancak, korkusundan dışarı çıkamadığını belirterek, “A.K., 4 yıldır mahallemizdeki tek katlı evde oturuyordu. Çocuğu olmamış. Kocasından 4 yıl önce ayrılmış ve mahallemize taşınmıştı. Gece, A.K.'nin evinden çığlıklar geldi. Korktuğum için dışarı çıkamadım. Sonra sesler kesildi.
6
Bu Çocuklar Dehşet Yarattı
Saat 02.00 sıralarında kapım çaldı. A.K., çırılçıplak kaşımdaydı. Hemen içeri aldım. Vücudu mosmordu. Her yerine vurmuşlardı. Isırık izleri vardı. Islaktı. Tecavüze uğradığını söyledi. Polisi aradık” dedi.
7
Bu Çocuklar Dehşet Yarattı
Adliyeye sevk edilen A.U., E.U. ve İ.B., Nöbetçi Mahkeme tarafından tutuklanarak Aksaray E Tipi Kapalı Cezaevi'ne konuldu.Polis yetkilileri, A.U., E.U. ve İ.B.'nin öğrenci olmadıklarını, A.U ve E.U.'nun babasının seyyar kokareçcilik yaptığını, İ.B.'nin babasının çalışmadığını, 3 arkadaşın A.K.'nin yalnız yaşadığını önceden bildiklerini söyledi.
YORUMLAR

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Diğer Galeriler