BİR YAŞINDAKİ KIZ BEBEK HAMİLE

28 Kasım 2008 Cuma
1
Bir Yaşındaki Kız Bebek Hamile
Tıp Literatüründe Ender Rastlanan Bir Olay Suudi Arabistan'da Gerçekleşti. Doktorlar, 1 Yaşındaki Bir Kız Bebeğin Hamile Olduğunu Açıkladı.
2
Bir Yaşındaki Kız Bebek Hamile
Doktorlara göre hamilelik döneminde iki embriyo birden anne rahmine düşerken, embriyolardan biri diğer bebeğin rahmine yerleşerek gelişmeye başladı.
3
Bir Yaşındaki Kız Bebek Hamile
Olayın basına yansıması üzerine uzmanların bebeğin karnındaki canlıyı ne yapacakları konusunda bir karara varmaya çalıştıkları belirtiliyor. Uzmanlara göre bu tür olaylar 500 binde bir ihtimal olarak görülüyor ve genel olarak da cenin içinde gelişen bu ceninler pek çok organları gelişmediği için ölüyor.
4
Bir Yaşındaki Kız Bebek Hamile
Daha önce de Hindistan'da benzer iki olay yaşanmıştı. 2002 yılında 6 aylık bir bebeğin vücudunda 1 kiloluk ölü bir cenine rastlanmıştı.
5
Bir Yaşındaki Kız Bebek Hamile
2006 yılında da karın şişliği şikayetiyle doktorlara giden Hindistan'ın Nagpur kentinde yaşayan bir çiftçi büyük bir sürprizle karşılaşmıştı.
6
Bir Yaşındaki Kız Bebek Hamile
Doktorlar hastanın karnında çok büyük bir ura rastlamış, daha sonra bunun bir insan embriyosunun büyümüş hali olduğunu fark etmişlerdi. Saçları, eklemleri, çenesi olan nesne hastanın karnında çıkarılınca bacakları ve uzun tırnakları olduğu da görülmüştü.
YORUMLAR

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Diğer Galeriler