SOSYAL MEDYANIN DİLİNE DÜŞEN 3 OLAY

5 Aralık 2017 Salı
İnsanların kendilerini ifade edebildikleri olağanüstü olanaklar barındıran sosyal medyanın gücü azımsanamaz ama her zaman herkesi mutlu ettiği söylenemez. İşte sosyal medyanın diline düşen 3 ayrı olay...
1
Fotoğraf yollarken yatak başındaki fantezi iplerini unuttu!
Sosyal Medyanın Diline Düşen 3 Olay
22 yaşındaki Maison Vallance Tennessee'de yaşıyor. Meghan ile sevgililer. Maison Vallance bir anlık dikkatsizliğinin kurbanı oldu ve sosyal medyanın diline düştü. Geçtiğimiz günlerde Vallance'ın annesi, Vallance'a verdiği bir tişörtü bulmasını istemiş. Odasını aramış, bulduğunda ise Meghan'dan poz vermesini istemiş. Çektiği fotoğrafı da annesine yollamış.
2
Sosyal Medyanın Diline Düşen 3 Olay
Vallance fotoğrafa baktığında Meghan'ın fazlasıyla sevimli göründüğünü düşündü ve bunu Twitter hesabında da paylaştı.
3
Sosyal Medyanın Diline Düşen 3 Olay
Fotoğrafa mesajlar gelmeye başlayınca olanların farkına varan Maison yatak başındaki fantezi iplerini unutarak sosyal medyada paylaşınca alay konusu oldu.
4
Kız arkadaşını erkekle basan adam fotoğraflarını çekip, sosyal medyada paylaştı!
Sosyal Medyanın Diline Düşen 3 Olay
ABD'nin Texas eyaletinde yaşayan Duston Holloway, erken geldiği evinde kız arkadaşını başka bir adamla uyurken buldu.Kısa bir süre şok yaşayan Holloway, daha sonra yatakta uyuyan sevgilisi ve adamın fotoğraflarını çekerek sosyal medya hesabına koydu. ABD'nin Texas eyaletinde yaşayan Duston Holloway, erken geldiği evinde kız arkadaşını başka bir adamla uyurken buldu.Kısa bir süre şok yaşayan Holloway, daha sonra yatakta uyuyan sevgilisi ve adamın fotoğraflarını çekerek sosyal medya hesabına koydu.
5
Sosyal Medyanın Diline Düşen 3 Olay
Sevgilisini başka bir adamla gördüğünde ilk olarak içinden 'saldırmak' geldiğini itiraf eden Holloway, daha sonra sakinleştiğini, bağırmak ya da saldırmak yerine yatakta uyuyanların fotoğraflarını çekmeye başladığını anlattı.
6
Sosyal Medyanın Diline Düşen 3 Olay
Holloway'in sosyal medyada paylaştığı fotoğrafların altına 'iyi adamlar iyi kadınları hak eder' sözü ve kız arkadaşını hayatından çıkarması çok sayıda sosyal medya kullanıcısının desteğiyle karşılandı. Holloway'in sosyal medyada paylaştığı fotoğrafların altına 'iyi adamlar iyi kadınları hak eder' sözü ve kız arkadaşını hayatından çıkarması çok sayıda sosyal medya kullanıcısının desteğiyle karşılandı.
7
Sosyal Medyanın Diline Düşen 3 Olay
Sosyal medyada on binlerce kez paylaşılan fotoğraflara yorum yapan kullanıcılar, Holloway'in böylesi bir durumda sükûnetini koruyabilmesini övdü. Sosyal medyada on binlerce kez paylaşılan fotoğraflara yorum yapan kullanıcılar, Holloway'in böylesi bir durumda sükûnetini koruyabilmesini övdü. Emory kentinde yaşayan Holloway, çektiği fotoğrafların ardından kız arkadaşını uyandırmaya çalıştığını ancak kız arkadaşının çok sarhoş olduğu için uyanamadığını söyledi.
8
Kendisini gözetleyen eski erkek arkadaşına kurnaz bir oyun oynadı!
Sosyal Medyanın Diline Düşen 3 Olay
Eski sevgilisinin evinin penceresinden onu gözetlemesinden bıkan genç kadın ona bir oyun oynamaya karar verdi.
9
Sosyal Medyanın Diline Düşen 3 Olay
Evdeki erkek kıyafetlerinin içini doldurdu ve bir başka erkekle birlikteymiş izlenimi yarattı.
10
Sosyal Medyanın Diline Düşen 3 Olay
Eski erkek arkadaşı evin penceresinden kız arkadaşının yanında başka bir erkek görünce ise çılgına döndü.
11
Sosyal Medyanın Diline Düşen 3 Olay
Genç kız biraz da olsa bu oyunun ona ders olacağını düşünüyor.
YORUMLAR

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.