BEBEKLERE 'ALTIN EMZİK'

21 Eylül 2010 Salı
1
Bebeklere 'Altın Emzik'
Bursa'da bir kuyumcuda satışa sunulan, sapı 18 ayar altın olan emzik bin 200 liradan alıcı buluyor. Altın sektörü, satışlarını artırmak için birçok kampanyalar düzenlerken, yeni geliştirdikleri ürünlerle tüketicilerin karşısına çıkıyor.
2
Bebeklere 'Altın Emzik'
Altın bilezik, künye, kolye, küpe ve saatlere, yeni tasarımlarla farklı görüntüler kazandıran sektör, bununla kalmayıp tüketicilerin dikkatini çekebilecek ilginç ürünleri de piyasaya sunuyor.
3
Bebeklere 'Altın Emzik'
Bu kapsamda, Bursa'da bir kuyumcu, bir süredir vitrininde “Altın emzik” sergiliyor. Görenlerin dikkatini çeken, sapı altından olan emzik, birçok kişi için seyirlik olsa da gelir durumu yüksek çiftler, bebeklerine alabiliyor
4
Bebeklere 'Altın Emzik'
Mağaza sorumlusu Ramiz Vardar, yaptığı açıklamada, bir firma tarafından özel olarak tasarlanan emziğin ilgi gördüğünü söyledi.
5
Bebeklere 'Altın Emzik'
Üzerinde minelerle süslü desenler olan emziğin sapının 18 ayar altından yapıldığını ve bin 200 liradan satıldığını belirten Vardar, “Emzikte fiyatı yükselten etkenlerden birisi de ince işçiliği. Üzerindeki mineli desenler de emziğe farklı bir hava veriyor. Beğenen çok ancak alan aynı oranda değil” dedi.
6
Bebeklere 'Altın Emzik'
Vardar, bugüne kadar altın emzikten 4 adet sattıklarını ifade ederek, “Vitrinde sürekli bir adet bulunduruyoruz. Sattıkça da yenisini sipariş ediyoruz. Emziğe, özellikle yeni bebek sahibi olmuş çiftler ilgi gösteriyor” diye konuştu.
7
Bebeklere 'Altın Emzik'
Bazı vatandaşların vitrindeki emziği uzun süre incelediklerini anlatan Vardar, şunları kaydetti: “Bazı müşterilerimizden olumlu, bir bölümünden de olumsuz tepkiler alıyoruz. Özellikle fiyatı pahalı bulanlar, 'bu fiyata emzik mi olur? Bebek altın emzik emse ne olur emmese neler olur?' diye tepki gösteriyor. Bazıları da fiyatı duyar duymaz hızla iş yerinden ayrılıyor.”
YORUMLAR

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Diğer Galeriler