DOĞUM ÖNCESİ FOTOĞRAF ÇEKİMİ YAPTIRAN GENÇ ÇİFT, KÂBUSU YAŞADI!

7 Ağustos 2018 Salı
Antalya'nın Alanya ilçesi sahilinde fotoğraf çekimi yaptıran 8 aylık hamile kadın ve kocası, Avsallar Mahalle Muhtarı ve yanındakiler tarafından 1 saat zorla alıkonuldu.
1
Doğum Öncesi Fotoğraf Çekimi Yaptıran Genç Çift, Kâbusu Yaşadı!
Manavgat'ın Side Mahallesi'nde oto yıkamacıda çalışan İsmail Saygılı'nın dini nikahla birlikte yaşadığı Elif Demir, hamileliği 8'inci ayına girince özel güvenlik görevlisi olarak çalıştığı firmadan izin aldı. Elif Demir, doğacak bebeklerine hatıra olması amacıyla fotoğraf çektirmek için internetten araştırma yaptı.
2
Doğum Öncesi Fotoğraf Çekimi Yaptıran Genç Çift, Kâbusu Yaşadı!
Genç çift, Alanya'nın Kargıcak bölgesinde bir otelde ve sahilde çekim yaptırmak amacıyla bir fotoğrafçıyla anlaştı. 31 Temmuz günü Alanya'ya giden çift, otel çekimlerinin ardından sahile inerek fotoğraf çektirmeye başladı. Drone ile yapılan çekimler sırasında sahilin yanındaki muz bahçesindeki O.K., iddiaya göre, "Burası benim özel mülküm, mülkümden çıkın" diyerek, çifte taş attı.
3
Doğum Öncesi Fotoğraf Çekimi Yaptıran Genç Çift, Kâbusu Yaşadı!
Bir süre sonra fotoğrafçıların gitmesinin ardından sahilden ayrılmaya çalışan çifti, kendilerine taş atan kişi ile Avsallar Muhtarı olduğunu söyleyen İbrahim Görgülü'nün de aralarında bulunduğu 8 kişi durdurdu. Elindeki silahla çifti durdurduğu iddia edilen Görgülü, Siz bizim özel mülkümüzde, muz bahçemizin üzerinde drone ile çekim yapamazsınız. O fotoğrafçılar buraya gelecek. O görüntüleri silecekler" dedi. Yaklaşık 1 saat tutulan çift, Elif Demir'in fenalaşmasının ardından bırakıldı. Elif Demir ve İsmail Saygılı, Mahmutlar Jandarma Karakolu'na giderek İsmail Görgülü, O.K. ve diğer kişilerden şikayetçi oldu.
4
Doğum Öncesi Fotoğraf Çekimi Yaptıran Genç Çift, Kâbusu Yaşadı!
Yaşadığı olayı anlatan Elif Demir, "Toplam 8 kişiydi, arkamızdan koşarak geldiler. Eşimi tuttular. Fotoğrafçılar zaten önden gidiyorlardı, arabalarımız ayrıydı. Birinin elinde silah vardı, eşimi tutup, 'Sen yabancısın nereye gidiyorsun, sizi bir yere göndermeyeceğiz. O fotoğrafçılar buraya gelsinler' diyerek bizi salmadılar" diye konuştu.
5
Doğum Öncesi Fotoğraf Çekimi Yaptıran Genç Çift, Kâbusu Yaşadı!
Eşiyle birlikte silah zoruyla tutulduğunu anlatan Elif Demir, "Hamileyim, bırakın gidelim, çok susadım' diye yalvardım kendilerine, ama göndermediler. Saat 20.00 gibiydi. Aralarından biri muhtarmış. Hepsi içkiliydi. 'Gitmeyeceksiniz buradan, sizi göndermeyiz' dediler. 45 dakika sonra ben fenalaşınca, muhtara 'ambulans istiyorum' dedim. Kendi aralarında 'bunları gönderelim' diye konuştular. Sonrasında bizi bıraktılar" şeklinde konuştu.
6
Doğum Öncesi Fotoğraf Çekimi Yaptıran Genç Çift, Kâbusu Yaşadı!
Muhtar İbrahim Görgülü ve yanındakiler tarafından tehdit edildiğini söyleyen İsmail Saygılı ise, "Biz gidelim deyince 'Gidemezsiniz' dediler. Eşim, 'Ben ambulans istiyorum, fenalaştım, hamileyim' dedi. Eşime 'Sen sussana, zaten hamilesin' diyerek küfür etmeye başladı. Ben de 'Sen nasıl konuşuyorsun' deyince 'Sen sus, sana konuşma izni mi verdim, senin kafanı taşa sürterim. Kıvılcım çıkartırım. Ben mahalle muhtarıyım, sizi vuracaktım az önce. Bu devletin verdiği silahla sizi vururum, siz hiçbir şey yapamazsınız' dedi" diye konuştu.
YORUMLAR

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Diğer Galeriler