Aşkın En Masum Hali

07.02.2011 10:38

1

Aşkın En Masum Hali

Kadınca dergisi, ilk sayısında baba olmayı çok isteyen Tolgahan Sayışman'ın hayallerini gerçekleştirdi; ona babalık provası yaptırdı. İşte Sayışman ile minik Tuğrul ve Asmin'in hikayesi...

2

Aşkın En Masum Hali

'İLK VE SON AŞKIM' Kız çocuklarının ilk ve son aşkı babalarıdır. Hayatları boyunca da o mükemmel erkeği ararlar. Yaşanan hiçbir aşk ilk aşkları babalarının yerine geçmez.

3

Aşkın En Masum Hali

HEM ANNE HEM BABA OLMAK ÇOK ZOR Rol aldığım “Lale Devri” dizisinde sevdiğim kadın öldü, bebek kurtuldu. Gerçek hayatta bunun çok zor olduğunu düşünüyorum. Sanırım baba tek başına yeterli olamayacaktır. Elbette çocuk annesi ya da babası olmadan büyür ama bunun eksikliğini her zaman hisseder. Allah kimsenin başına vermesin.

4

Aşkın En Masum Hali

'KIZ ÇOCUKLAR İLE BABALAR ARASINDAKİ AŞK İNANILMAZ BİR BÜYÜ' Benim en büyük hayalim bir kız çocuk babası olmak... Genelde “Erkek adamın erkek oğlu olur” denir ama bana Allah çocuk nasip ederse kız olmasını çok istiyorum. Kız çocuklarının babalarıyla aralarındaki aşk inanılmaz bir büyü; o durumu yaşamayı çok isterim.

5

Aşkın En Masum Hali

'AİLE OLMAK FİKRİ HEYECANLANDIRIYOR' Evliliğe sıcak bakan biriyim. Aile kurmak çok güzel bir şey olsa gerek... Evlenmek de çok kolay ama asıl önemlisi o evliliği devam ettirmek, ailenin, çocukların sorumluluğunu hakkıyla taşıyabilmek. Bu anlamda ben de hayatımın ilerleyen dönemlerinde evlenmek ve baba olmak istiyorum. İyi bir eşten de önemlisi iyi bir aile babası olurum.

6

Aşkın En Masum Hali

'KADINI DÖVMEK ACİZLİK, HASTALIKTIR' Şiddet, toplumumuzun çok önemli bir yarası. Kadın ve erkeğin eşit olmadığı durumlar var. Özellikle bazı kesimlerde daha fazla erkek egemen bir hayat sürdürülüyor. Doğabilecek bir anlaşmazlık ya da tartışmada da erkek şiddete başvuruyor.

7

Aşkın En Masum Hali

Bunun nedenlerinden biri kadının erkeğe karşı savunmasız olması. Bunun elbette cehaletle ve aile içindeki eğitimle alakası var. Kadına uygulanan şiddetin ahlaksızca bir davranış olduğunu düşünüyorum. Bir kadını dövmek, tartaklamak, çok aciz bir durum.

8

Aşkın En Masum Hali

'SERENAY'I HEDİYE YAĞMURUNA TUTARIM' Serenay (Sarıkaya) bana en son bir yüzük aldı. Ben de onun için özel bir kolye yaptırdım. Zaten Serenay'ı çok sık hediye yağmuruna tutarım. Ona hediye seçmeyi çok seviyorum çünkü ne alırsam alayım Serenay'ın verdiği tepki beni çok mutlu ediyor. O çok olumlu, çok pozitif bir insan.

9

Aşkın En Masum Hali

'KADIN ERKEĞİN HAYATINDA TOPARLAYICIDIR' Kadın, erkeği her anlamda toparlar. Her başarılı erkeğin arkasında aslında çok başarılı bir kadın vardır. Düzgün bir ilişki yaşayan, evlilik hayatında mutluluğu bulmuş adamlar, işlerinde de çok başarılıdır.

10

Aşkın En Masum Hali

'SEVGİLİLER GÜNÜ PLANIM ÖZEL' Bence sevgililerin tek biri günü yok. Her günü mutlu ve birbirine huzur vererek geçirebilmek, 14 Şubat'ı kutlamaktan daha önemli. Ama özellikle bir günü daha özel kılmak için çaba sarfedebilirsiniz tabii... Ben Sevgililer Günü palanımı söylemeyeyim, sürpriz olsun.

11
Aşkın En Masum Hali

'ÖZEL GÜNLERDE SEVGİLİM İÇİN MUTFAĞA GİRERİM'. Öyle alışveriş yapayım, mutfağa gireyim gibi durumlar bana çok uzak ama özel bir günde neden olmasın; mutfağa girip yemek hazırlarım tabii ki... Aslında tertipli, düzenli olmayı seven bir adamım ama pratikte bunu ev ortamında uygulayamıyorum. Evim biraz dağınık olabiliyor, neyse ki toparlayıcı insanlarım var. Evlendiğim zaman sorun olur mu bu, bilmiyorum.

12
Aşkın En Masum Hali

'İHANETE TEPKİM NASIL OLUR BİLEMEM'. Bir kadında asla tahammül edemeyeceğim şeyler; riyakarlık, yalan ve ihanet. İhanete tepkimi ise valla şu anda hiç bilemiyorum. Bu gibi konularda tepkileri önceden kestirebilecek bir adam değilim. Tepkilerim o anki duruma bağlı olarak değişebilir.

13
Aşkın En Masum Hali

14
Aşkın En Masum Hali

15
Aşkın En Masum Hali

16
Aşkın En Masum Hali

17
Aşkın En Masum Hali

18
Aşkın En Masum Hali

YORUMLAR

    Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
    Çok Okunan Fotogaleriler