ARABADA SIKIŞINCA İNTİHAR ETTİ!

14 Ekim 2008 Salı
1
Arabada Sıkışınca İntihar Etti!
Afyonkarahisar Bölge Trafik Müdürlüğü'nde görevli polis memuru 31 yaşındaki Muhammet Parlak, Konya'da kız arkadaşı ile telefonla konuşurken kullandığı otomobil şerit ihlali sonucu karşı yönden gelen minibüsle çarpıştı. Çarpmanın etkisi ile yoldan çıkarak takla atan otomobilde sıkışan polis memuru, beylik tabancasını çenesinin altına dayayarak ateş etti. Ağır yaralan Parlak, Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırıldı.
2
Arabada Sıkışınca İntihar Etti!
Olay, bugün saat 09.30 sıralarında Akşehir- Afyonkarahisar Karayolu'nun 7'inci kilometresinde meydana geldi. Afyonkarahisar Bögle Trafik Müdürlüğü'nde görevli polis memuru Muhammet Parlak, hastaneye gitmek üzere işyerinden sevk yaptırdı. Parlak, iddiaya göre ismi açıklanmayan kız arkadaşıyla görüşmek için 03 EY 188 plakalı otomobili ile Akşehir'e hareket etti. Kendisi de Akşehirli olan polis memuru, yolda kız arkadaşı ile cep telefonu ile konuşmaya başladı.
3
Arabada Sıkışınca İntihar Etti!
Telefonda tartışan Muhammet Parlak, dikkatsizlik ve tedbirsizlik sonucu şerit ihlali yapınca, karşı yönden gelen 36 yaşındaki Abdil Kılınç'ın yönetimindeki 42 D 7716 plakalı minibüs ile çarpıştı. Çarpmanın etkisi ile otomobil yoldan çıkarak takla attı. Otomobil içinde sıkışan polis Parlak, bilinmeyen bir nedenle üzerindeki beylik tabancasını çenesine dayayarak ateş etti. Mermi, kafatasından ardından otomobilin tavanını da delerek çıktı.
4
Arabada Sıkışınca İntihar Etti!
Ağır yaralı polis, ambulansla Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırıldı. Kazada yaralanan minibüs sürücüsü Abdil Kılıç da Akşehir Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındı. Aşırı kan kaybeden Parlak'a, meslektaşları kan verdi.
5
Arabada Sıkışınca İntihar Etti!
6
Arabada Sıkışınca İntihar Etti!
7
Arabada Sıkışınca İntihar Etti!
YORUMLAR

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Diğer Galeriler