ANNE KATİLİNE AKILLI RAPORU

4 Aralık 2008 Perşembe
1
Anne Katiline Akıllı Raporu
İnternette düzenlediği ‘annemi nasıl öldürürüm?' anketinden sonra, en çok oy alan öldürme şekline göre, annesi Asiye F.'yi boğarak öldüren, daha sonra da cesedini parçalara ayırıp çöp poşetine koyarak denize atmak isterken yakalanan 17 yaşındaki M.F.nin, akli dengesinin yerinde olduğuna ilişkin doktor raporu verildi.
2
Anne Katiline Akıllı Raporu
Bursa 2'nci Ağır Ceza Mahkemesi'nde, ‘Kasten annesini öldürmek' suçundan ‘Ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezası' istemiyle hakkında dava açılan M.F.'nin yargılanmasına bugün devam edildi. Çıktığı ilk duruşmada mahkeme kararıyla Devlet Hastanesi'nde akli dengesinin yerinde olup olmadığının araştırılması için kontrole gönderilen M.F. ile ilgili verilen raporda, akli melekelerinin yerinde olduğu belirtildi.
3
Anne Katiline Akıllı Raporu
Sanık M.F.'nin, İstanbul Adli Tıp Kurumu'nda muayene edilmesi talebini kabul etmeyen mahkeme heyeti, duruşmayı eksik evrakların beklenmesi, tanıkların dinlenmesi için Ocak ayına ertelerken, sanığın tutukluluk halinin devamına karar verdi.
YORUMLAR

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Diğer Galeriler