AK PARTİ'NİN KESİNLEŞEN İLÇE BAŞKAN ADAYLARI

25 Ocak 2014 Cumartesi
Yaklaşan seçimler öncesinde AK Parti'de ilçe belediye başkan adayları büyük ölçüde belli oldu.
1
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Büyükçekmece: Celal Babayiğit
2
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Beylikdüzü: Yusuf Uzun
3
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Beykoz: Yücel Çelikbilek
4
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Eyüp: Remzi Aydın
5
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Çekmeköy: Ahmet Poyraz
6
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Adalar: Coşkun Özden
7
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Maltepe: Prof. Dr. Edibe Sözen
8
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Kadıköy: Hurşit Yıldırım
9
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Pendik: Kenan Şahin
10
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Kartal: Temurhan Yıldız
11
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Üsküdar: Hilmi Türkmen
12
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Tuzla: Şadi Yazıcı
13
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Şile: Can Tabakoğlu
14
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Sultanbeyli: Hüseyin Keskin
15
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Ümraniye: Hasan Can
16
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Ataşehir: Nimetullah Topu
17
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Başakşehir: Mevlüt Uysal
18
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Esenler: Tevfik Göksu
19
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Bağcılar: Lokman Çağırıcı
20
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Bahçelievler: Osman Develioğlu
21
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Avcılar: Bayram Şenocak
22
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Fatih: Mustafa Demir
23
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Arnavutköy: Ahmet Haşim Baltacı
24
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Sultangazi: Cahit Altunay
25
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Beyoğlu: Ahmet Misbah Demircan
26
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Şişli: Mukadder Başeğmez
27
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Güngören: Şakir Yücel Karaman
28
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Bayrampaşa: Atilla Aydıner
29
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Kağıthane: Fazlı Kılıç
30
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Bakırköy: Mehmet Emin Ertekin
31
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Esenyurt: Necmi Kadıoğlu
32
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Çatalca: Savaş Barutçu
33
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Zeytinburnu: Murat Aydın
34
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Sarıyer: Mahmut Sedat Özsoy
35
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Beşiktaş: Zeynel Abidin Okul
36
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Gaziosmanpaşa: Hasan Tahsin Usta
37
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Küçükçekmece: Temel Karadeniz
38
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Sancaktepe: İsmail Erdem
39
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Silivri: Tahir Sert
40
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
İzmir / Aliağa: İbrahim Ethem Yorulmaz
41
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Balçova: Hasan Özcan
42
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Bayındır: Mehmet Kertiş
43
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Bayraklı: İsmail Sarı
44
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Bergama: Hasan Şahin
45
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Beydağ: Fevzi Kaya
46
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Bornova: İlhan Kaya
47
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Buca: Cemil Şeboy
48
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Çeşme: Mustafa Cenger
49
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Çiğli: Adnan Yılmaz
50
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Dikili: Ahmet Dağdelen
51
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Foça: Salih Emrullah Keleş
52
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Gaziemir: Kerem Fahri Baykalmış
53
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Karabağlar Necip Kalkan
54
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Karaburun Hüseyin Altın
55
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Kemalpaşa Arif Uğurlu
56
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Ankara/ Altındağ: Veysel Tirkayi
57
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Akyurt: Gültekin Ayantaş
58
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Keçiören: Mustafa AK
59
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Çamlıdere: Hazım Caner Can
60
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Çubuk: Tuncay Acehan
61
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Sincan: Mustafa Tuna
62
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Kazan: Lokman Ertürk
63
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Beypazarı: Tuncer Kaplan
64
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Çankaya: Barış Aydın
65
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Pursaklar: Selçuk Çetin
66
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Gölbaşı: Fatih Duray
67
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Mamak: Mesut Akgül
68
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Şereflikoçhisar: Ferda Polat
69
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Elmadağ: Gazi Şahin
70
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Yenimahalle: Adem Ceylan
71
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Polatlı: Yakup Çelik
72
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Kızılcahamam: Muhittin Güney
73
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Güdül: Havva Yıldırım
74
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Evren: Abdülkadir Demirci
75
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Bala: İbrahim Gürbüz
76
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Ayaş: Bülent Taşan
77
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Haymana: Hacı Aysu
78
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Bursa/ Osmangazi: Mustafa Dündar
79
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Yıldırım: İsmail Hakkı Edebali
80
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Nilüfer: Mustafa Esgin
81
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Harmancık: Mustafa Çetinkaya
82
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Büyükorhan: Hasan Taş
83
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Orhaneli: İrfan Tatlıoğlu
84
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Karacabey: Ali Özkan
85
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Keles: Metin Teke
86
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Gürsu:Cüneyt Yıldız
87
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
İznik: Osman Sargın
88
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Gemlik: Refik Yılmaz
89
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Yenişehir: Süleyman Çelik
90
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Mustafakemalpaşa: Sadi Kurtulan
91
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Kestel: Yener Acar
92
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
İnegöl: Alinur Aktaş
93
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Mudanya: Arif Bayrak
94
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
Orhangazi: Neşet Çağlayan
95
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
96
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
97
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
98
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
99
AK Parti'nin Kesinleşen İlçe Başkan Adayları
YORUMLAR

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Diğer Galeriler