ABDÜLHEY EVLENDİ

23 Haziran 2011 Perşembe
Kurtlar Vadisi'ndeki Abdülhey karakteriyle tanınan Kenan Çoban Denizli'de Dilek Özkan ile dünyaevine girdi, düğünden görüntüler için sayfamızı ziyaret edin. Kurtlar Vadisi'nin Abdülhey'i Denizli'de Dilek Özkan ile evlendi.
1
Abdülhey Evlendi
Kurtlar Vadisi dizisinde Abdülhey isimli karakteri canlandıran Kenan Çoban dünya evine girdi.
2
Abdülhey Evlendi
Çoban, nişanlısı Dilek Özkan ile Denizli'de evlendi. Abdülhey'in düğününe dizi setindeki rol arkadaşlarından Güllü Erhan karakterini canlandıran Erhan Ufak katılırken, Polat Alemdar karakterini canlandıran Necati Şaşmaz ile Memati karakterini canlandıran Gürkan Uygun gibi isimler katılmadı.
3
Abdülhey Evlendi
DİZİ SETİNDEN KİMSE YOK! Denizli, Kurtlar Vadisi'ne gelin verdi. Vadi'nin tanınmış karakterlerinden Abdülhey'i canlandıran Kenan Çoban, bir süredir nişanlı olduğu Denizlili Dilek Özkan ile Denizli Polisevi'nde yapılan düğünle evlendi.
4
Abdülhey Evlendi
Düğüne basın mensupları alınmazken, Polisevi girişinde basın mensuplarına açıklamada bulunan Kenan Çoban, “Çok mutluyuz. Birlikte yuva kurmak için evlendik. Mutlu olacağız” dedi.
5
Abdülhey Evlendi
Bir gazetecinin, “Horozlar Vadisi Denizli'den evlendiniz, neler söyleyeceksiniz?” sorusuna Çoban, “Vadiden değil, Denizli'den evlendim. Birbirimizi seviyoruz ve çok mutluyuz. Yeni bir hayatın başlangıcını yaptık.
6
Abdülhey Evlendi
Aile kurduk, geldiğiniz için teşekkür ediyoruz” yanıtını verdi. İstanbul Üniversitesi Konservatuar Bölümü mezunu olan Dilek Özkan ise, “Çok mutluyuz” demekle yetindi.
7
Abdülhey Evlendi
Abdülhey'in Denizli'deki düğününe Kurtlar Vadisi'nin başrol oyuncusu Necati Şaşmaz ile Gürkan Uygun ve diğer önemli karakterlerin katılmaması dikkat çekti.
8
Abdülhey Evlendi
Güllü Erhan karakterini canlandıran Erhan Ufak, “Polat ve Memati mazeretlerini Abdülhey'e bildirdi. Aldülhey'in düğününe katıldığım için mutluyum. Yakın da ben de evleneceğim” dedi.
9
Abdülhey Evlendi
YORUMLAR

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.