7 ADIMDA ONU KENDİNİZE BAĞLAYIN

15 Ekim 2014 Çarşamba
1
7 Adımda Onu Kendinize Bağlayın
FBI ajanlarını kıskandıracak oyunları bir kenara bırakmanın zamanı geldi. Karakterinizden taviz vermeden, başkası gibi davranmadan da onu kendinize bağlayabilir.
2
7 Adımda Onu Kendinize Bağlayın
Onu güldürün: Kadınlar kendilerini güldüren erkeklerden hoşlanır. Erkekler de aynı şekilde böyle düşünüyor. Onu güldüren kadın siz olun.
3
7 Adımda Onu Kendinize Bağlayın
Ona yemek pişirin: "Erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer" sözü, her ne kadar klişe gibi gözükse de aslında işe yarıyor. Erkekler, kendileri için güzel bir yemek yapan kadınlardan çok hoşlanır. Yemek konusunda kötüyseniz, birkaç yemek tarifleri kitabı alın ya da internette keşfe çıkın En çok sevdiği yemeği hazırlamanız çok hoşuna gidecektir.
4
7 Adımda Onu Kendinize Bağlayın
Arkadaşlarıyla iyi anlaşın: Tıpkı biz kadınlar gibi, erkeklerin de bazı zamanlar arkadaşlarıyla konuşmaya ihtiyacı oluyor. Eğer parterinizin arkadaşlarına karşı iyi davranırsanız, onların da size karşı iyi davranacağını ve hakkınızda iyi konuşarak sizi yücelteceklerini göreceksiniz.
5
7 Adımda Onu Kendinize Bağlayın
Onu affedin: Bir tartışmadan sonra her ikiniz de özür dileyip bir kenara çekiliyorsanız, bu durumu uzatıp ona tavır almayın. Unutmaya ve affetmeye çalışırsanız her ikinizin de daha mutlu olacağını göreceksiniz. Eğer bir şey yapmayı unutursa hemen sinirlenmeyin, sakince hatırlatın.
6
7 Adımda Onu Kendinize Bağlayın
Özgür bırakın: Partnerinizin sürekli sizinle vakit geçirmesini istiyor olabilirsiniz. Ancak onun da arkadaşlarıyla takılmaya ihtiyacı var. Arkadaşları konusunda kısıtlayıcı davranırsanız ilişkinizin seyri kötüye gitmeye başlayacaktır. Bu durumu onun sizi özlemesi için bir fırsat olarak görün. Sizden ne kadar uzak kalırsa sizi o kadar çok görmek isteyecek, yokluğunuzu hissedecek ve sizi özleyecektir.
7
7 Adımda Onu Kendinize Bağlayın
Fast Food yiyin: Erkekler hamburger ve salata arasında bir denge kurabilen kadınlardan hoşlanırlar. O kebap yerken sizin salata ısmarlamanız hoşuna gitmeyecektir. Arada bir onunla bu tarz şeyler yemekten ve küçük kaçamaklar yapmaktan hiçbir zarar gelmeyeceğini unutmayın.
8
7 Adımda Onu Kendinize Bağlayın
Bakımlı olun: Partnerinle birlikte olmaya başlamanız, artık bakımlı olmak için çaba harcamanız gerektiği anlamına gelmiyor. Sizi makyajsız halde eşofmanlarla otururken görebilir ama her gün değil! Sizin hala güzel olduğunu düşünse de yanında bakımlı olmanızı da isteyecektir.
YORUMLAR

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Diğer Galeriler