38 Günlük Gelinin Sır Ölümü

21.04.2009 14:57

1

38 Günlük Gelinin Sır Ölümü

ESKİŞEHİR'de 38 gün önce düğünü yapılan 25 yaşındaki Yasemin Gürcan, geçirdiği bunalım sonucunda çantasının ipiyle kendini evinin tuvaletinde asarak intihar etti.

2

38 Günlük Gelinin Sır Ölümü

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) öğrencisi olan kadının eşiyle 9'uncu tanışma yıldönümünde canına kaydığı belirtildi.

3

38 Günlük Gelinin Sır Ölümü

Büyükdere Mahallesi Çobandere Sokak'ta bugün sabah saat 09.00 sıralarında meydana gelen olayda İsmar Alışveriş Merkezi'nde işçi olarak çalışan ve AÖF öğrencisi olan Yasemin Gürcan evinin tuvaletinde kendini çantasının ipiyle asarak intihar etti. 38 gün önce bir kargo şirketinde çalışan Nagi Gürcan ile evlenen Yasemin Gürcan'ın cesedini, sabahleyin işe gitmesi için kendisini uyandırmaya gelen kayınvaldesi Gülsen Gürcan buldu.

4

38 Günlük Gelinin Sır Ölümü

Gülsen Gürcan gelinini indirip 112 Acil Servisi arayarak yardım istedi. Olay yerine gelen 112 sağlık ekibinin yaptığı incelemede Yasemin Gürcan'ın ölmüş olduğu belirlendi. Yasemin Güncan'ın eşi Nagi Gürcan ile 9 yıl önce tanıştıkları, 14 Mart 2009 tarihinde de Hacı Bektaşi Veli Derneği düğün salonunda evlendikleri belirtildi.

5

38 Günlük Gelinin Sır Ölümü

Yakınları, Yasemin Gürcan'ın eşini çok sevdiğini belirterek, 'Dün bize eşiyle baş başa yemek yiyip 9'uncu tanışma yıldönümlerini kutlayacaklarını söylemişti' dedi. Yasemin Gürcan'ın evlenmeden önce yakın çevresine geceleri rüyasında kendisinin ve dedesinin kefene sarılı cesedini gördüğünü anlattığı, bazı psikolojik sorunlarının olduğu öne sürüldü.

6

38 Günlük Gelinin Sır Ölümü

Eve girdiğinde tuvalette gelininin asılı cesedini gören kayınvalde Gülsen Gürcan sinir krizleri geçirip gözyaşı döktü. Gülsen Gürcan, 'Nasıl kıydın canına? Bir ay önce seni bu eve gelin olarak getirmiştik. Şimdi insanlar cenazen için toplanmış. Oğlumu çok seviyordun. Onu askere gönderdin bekledin. 9 yıldır onu seviyordun. Sevginin sonu bu mu olacaktı?' diyerek ağladı.

7

38 Günlük Gelinin Sır Ölümü

İntihar eden Yasemin Gürcan'ın cesedi otopsi için Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Hastanesi morguna kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturmanın sürdürüldüğü bildirildi

YORUMLAR

    Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.