26 EKİM 2011 GÜNLÜK BURÇ YORUMUNUZ

26 Ekim 2011 Çarşamba
1
26 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumunuz
26 Ekim 2011 Çarşamba günü sizi neler bekliyor?
2
26 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumunuz
Yatırımcı yönleriniz atağa kalkıyor. Manevi anlamda güçlü ve enerjik olmanız, sosyal aktivitelerinizin daha da hızlanmasına sebep olacak. Kendinizi ispat edeceğiniz, hırslarınızın dorukta olacağı bir gün. Planlı ve disiplinli hareket edeceksiniz. Performansınızı güçlü bir şekilde sergiliyorsunuz.
3
26 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumunuz
Maddi planlarınızı destekleyici yeni kazanç ortamlarınız için kısa seyahatlerie çıkabilirsiniz. Görüşeceğiniz kişilerin size sunacakları teklif karşısında bocalayabilirsiniz. Masraflarınızı kısarak, işinizle ilgili projeleri genişletmelisiniz. Bütçenizle ilgili yeni düzenlemelere gereksinim duyacaksınız.
4
26 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumunuz
Ay kombinasyon burcunuz Terazi'de ilerliyor ve kısa seyahatleri gündeme getiriyor. Eski ve uzun zamandır görüşemediğiniz dostlarınızla bir araya gelerek, ortak fikirler üretebilirsiniz. İdealleriniz konusunda taviz vermek istemiyorsunuz. Hedefleriniz git gide yükseliyor.
5
26 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumunuz
Esprili zekanızı ve yeteneklerinizle birleştirerek, etkileyemeyeceğiniz kişi yok. Bugün, girişimci yapınızla dikkat çekecek ve çevrenizden yoğun bir ilgi göreceksiniz. Sosyal ilişkilerinizi güçlü tutun. Böylelikle isteklerinizi daha yapıcı bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. Entelektüel konularda yeni açılımlar söz konusu olacak.
6
26 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumunuz
Ortak görüşlerde olduğunuz özel dostlarınızla bir araya geleceksiniz. Enerjinizi onlarla yüksek performans sergileyeceğiniz konulara yönlendireceksiniz. Dostlarınızın verecekleri destekle, bulunduğunuz konumu daha da sağlamlaştırabilirsiniz. Sosyal yapınız sayesinde kazançlar sağlayacaksınız.
7
26 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumunuz
Ay para evinizi etkiliyor. Maddi konularda beklediğiniz gelişmeyi henüz yakalayamadınız. Çevresel koşulların değişken tablolar çizmesi, sizin kararlı bir rota çizmenizi engelliyor. Sınırlarınızı genişletme çabası içindesiniz. Size gelecek olan iş tekliflerini düşünmeden kabul etmemelisiniz. Bugün sakin olmaya ihtiyacınız var
8
26 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumunuz
İnce hesaplar peşinde koşarken, detaylar sizin için önemli olacak. Girişimciliğiniz takdir görüyor. Fakat yüklendiğiniz misyon kolay bir işi değil. Çevrenizi ve kendinizi sorgulayarak, haklı çıkmaya çalışıyorsunuz. Oysa, bazı konuları sonradan düzeltmek mümkün olmuyor. Hızlı düşünüp, acele karar vermemeniz gereken bir gün içindesiniz.
9
26 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumunuz
Sizden yaşça büyük kişilerin desteğine ihtiyacınız var. Ailenizle aranızdaki duygusal ilişkiler sizin için çok önemli. Ortak iş yaptığınız kişilerin sizden faklı düşünmeleri yüzünden, aranızdaki sorunlar çözüme ulaşmıyor. Kendinizi güvende hissetme duygunuzdan bir türlü kurtulamıyorsunuz.
10
26 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumunuz
Gücünüzün farkındasınız ve yapacağınız işlere planlı bir şekilde yaklaşıyorsunuz. Dürüstlük kavramını en iyi uygulayıcılarından biri olarak, çevrenizi yargılamanız normal. Titiz ve detaycı tavrınızla çevrenizi sıkıyorsunuz. Bugün Ay'ın bulunduğu konum, size olumlu destekler verecek. Organizasyon yeteneğinizi çevrenize ispat edeceksiniz.
11
26 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumunuz
Özgürlüğünüzü yeterince kullanamıyorsunuz. Çünkü sevdiklerinizin fikri sizin için çok önemli. Daha bağımsız olmaya çalışmalısınız. Bugün Ay'ın bulunduğu konum sayesinde toplumsal ilişkileriniz gündeme gelecek. Ortak çalışmalar içindeyken son derece huzursuzlaşıyorsunuz. Gece uykularınızı ihmal etmemelisiniz.
12
26 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumunuz
Karşıt burcunuz Mars'tan olumlu etkiler alıyorsunuz. Birlikte çalıştığınız kişilerle, güç birliği içinde olacaksınız. Bugün, aklınıza taktığınız konular üzerinde yoğunlaşmamalısınız. Çevrenizdeki orijinal olaylara yorum getirmelisiniz. Çekiciliğinizi kullanmak için daha ne bekliyorsunuz? Zihinsel aktivitelerin yüksek olduğu bir gün.
13
26 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumunuz
Çalıştığınız iş yerinde sabırlı davranışlarınızla ilgi çekiyorsunuz. Kendinizle ilgili sorunlarınızı kafanıza takmamalısınız. Hayalleriniz ile idealleriniz arasında belli bir kalite göze çarpıyor. Düşüncelerinizi çevrenize yansıtırken kullandığınız yöntemler, sıra dışı olabilir. İş yaşantınızla ilgili sorunların üstesinden kolay bir şekilde geleceksiniz