24 YILDIR SADECE SOSİS VE PATATES YİYOR!

19 Ağustos 2018 Pazar
4 yaşından beri sadece sosis ve patates kızartması yiyen adam, yalvarıyor: "Beni kurtarın!"
1
24 Yıldır Sadece Sosis ve Patates Yiyor!
Daniel Pennock, 28 yaşında ve 2 çocuk sahibi bir baba. 4 yaşından beri sadece sosis ve patatesle beslenen Daniel "Bana yardım edin" diyerek yalvarıyor.
2
24 Yıldır Sadece Sosis ve Patates Yiyor!
Bu iki yiyecek dışında ağzına başka bir gıda yaklaştığında kendisini hasta gibi hissediyor Daniel. Bu farklı yaşam tarzı Daniel'in ilişki kurmasına da engel olan bir durum. Bir önceki kız arkadaşı onunla dışarıda yemek yiyip sosyalleşemediği için terk etmiş. Sizin sevgiliniz ya da eşiniz böyle bir durumda olsa ne yapardınız?
3
24 Yıldır Sadece Sosis ve Patates Yiyor!
Daniel Pennock, "Hayatımda hiç sebze yediğimi bile hatırlamıyorum. Sadece elma ve muz yiyorum ama başka herhangi bir yiyecek yanıma yaklaştığı anda bile kendimi fiziksel olarak hasta hissediyorum. Her gün sosis ve patates kızartması yiyorum ve bunu 24 yıldır yapıyorum" diyor.
4
24 Yıldır Sadece Sosis ve Patates Yiyor!
"Beynimi didik didik ettim, aileme bunun nasıl başladığını sordum defalarca ama bir çözüm bulamadık" diyor Daniel. En kısa zamanda sağlığına kavuşmasını ve hayallerini gerçekleştirmesini diliyoruz...
YORUMLAR

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Diğer Galeriler