22 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

22.10.2011 11:43
22 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

22 Ekim 2011 Cumartesi günü burcunuz ne diyor?

22 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

İlişkilerinizde istediğiniz sürece kendinizi farklı bir biçimde ifade edebileceğinizi biliyorsunuz. Beklediğiniz konuların ayağınıza gelmesi sizi olumlu motive edebilir. Bugün düşünmeden ve acele ile sarf ettiğiniz cümlelerin başınıza iş açmasını istemiyorsanız, duygularınızı denetim altında tutmaya çalışmalısınız. Maddi olarak kendinizi yetersiz gördüğünüz bir gün.

22 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

Sosyal çevreniz ve yakın kan bağı olan kişilerle kurduğunuz duygusal alışveriş, parasal anlamda sizi zor duruma düşürebilir. Mars ve Ay, aile içi ilişkilerinize sertlik kazandırıyor. Yaşam enerjinizin güçlü olması bazı hatalar yapmanıza neden olabilir. Bu, sizin için oldukça zor durumlara yol açabilir.

22 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

İş yaşantınızda sağlam görüşlü kişilerin desteklerine ve ya ortaklığına ihtiyacınız duyabilirsiniz. Sizden yaşlı kişilerle kuracağınız diyalog, kendinizi iyi hissetmenize sebep olacak. Bazı düşüncelerinizi hiç kimseyle paylaşmak istemiyorsunuz. Sezgilerinize çok güvenmeyin. Bazı yanlış kararlar almanız söz konusu olabilir. Kariyerinizle ilgili köklü değişimlere hazır olmalısınız.

22 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

Mars, para evinizi etkiliyor. Maddi konularla ilgili ilginç ve üstü kapalı planlarınız mevcut. Artık temeli sağlam kararlar almak istiyorsunuz. Birlikte çalıştığınız kişilerin duygusal sorunları yüzünden işlerinizde gecikmeler olabilir. İlişkilerinize yeni bir düzen getirmeli ve sosyal faktörleri dikkate almalısınız.

22 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

Duygusal konularda çok derin düşünüyor ve partnerinizin kusurlarını yargılama konusunda gerçekçi davranıyorsunuz. Olaylara yüzeysel bir bakış açısı getirmek istemiyorsunuz ama sosyal çevrenizle çarpışmalar yaşayabilirsiniz. Bugün, yaratıcılığınızı istediğiniz gibi kullanabilme şansına sahipsiniz. Aşk yaşantınızla ilgili bir takım yeniliklere ihtiyacınız var.

22 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

Geçmişte kalan bir arkadaşınızdan alacağınız haber, kısa süreliğine de olsa sizi anılarınıza döndürebilir. Bugün, duygusal derinliğiniz çok güçlü olacak. Bilinçaltınızda geliştirdiğiniz farklı olma isteğini, geleneksel yapınızdan dolayı bir türlü yaşama geçiremiyorsunuz. Bugün, sezgilerinize güvenebilir, isteklerinizi günlük yaşantınıza geçirebilirsiniz.

22 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

Bugün, herkesten çok daha fazla çalışmaya meyillisiniz. Size gelen her türlü işi sonuçlandırmayı görev biliyorsunuz. Kendinizi belli bir düzene aitmiş gibi görmeniz, iş disiplininizi arttırıyor. Aslan'da ilerleyen Ay'dan, olumlu etkiler alıyor ve girişimci yönlerinizi ortaya koyabilecek çalışmalar içinde bulunmayı arzuluyorsunuz.

22 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

Bugün, olağanüstü işler peşinde koşmak istiyorsunuz. Mars tepe evinizde ilerlerken, kişiliğinizi ön plana çıkaracak mesleki başarılara ihtiyacınız olacak. Maddi konularda üstün konuma gelmek gibi planlarınız olabilir. Ele aldığınız konuların peşini bırakmak istemiyorsunuz. Gerekli kişilerle çalışmalarınızı gizli bir şekilde sürdürüyorsunuz.

22 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

Ön sezilerinizin duygularınızın önüne geçiyor. Bir takım değer yargılarınız değişebilir. Arkadaşlarınızı yargılamaktan vazgeçmeli ve çevrenizi olduğu gibi kabul etmesini öğrenmelisiniz. Bugün, ayrıntılara dikkat etmelisiniz. Duygusal konularda mistik davranışlar içindesiniz. Bağırsak problemlerinize dikkat etmelisiniz.

22 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

Çevrenizde gelişen olaylara güçlü bir sezgi ve mantık bileşkesi ile yaklaşıyorsunuz. Bu durum kendinizi ifade etme konusunda sizi ayrıcalık sağlıyor. Maddi konularda partnerinizden bir takım tavizler bekleyebilirsiniz. Bugün Ay'ın konumu, parasal konularda istediğiniz duygusal tatminleri gündeme getirecek.

22 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

Bugün duygularınızı saklamak için bir çok nedeniniz olabilir. Kendinizi rahatsız hissedebilirsiniz. Karşıt evinizde ilerleyen Mars'tan olumlu etkiler alıyorsunuz. Duygusal konularda kendinizi daha iyi ifade edecek amaçlara yaklaşıyorsunuz. Kendinizi yeniden sınayacak ve tecrübelerinizi ortaya koyacak çalışmalara yöneleceksiniz.

22 Ekim 2011 Günlük Burç Yorumları

Duygularınızı olumlu bir şekilde ortaya koymaktan yanasınız. Satürn gezegeni size destek veriyor. Daha kararlı ve mantıklısınız. Bugün sezgileriniz sizi yanıltmıyor. Geçmişi sorgulamak ve eski konuları sevdiklerinizle paylaşmaktan hoşnut kalacaksınız. Sevdiklerinizle bir araya gelecek ve sıcak konuşmalar yapacaksınız..

Paylaş
Google'da Takip Et Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş! Instagram Sayfası
Yorumlar
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu içeriği neredepaylaşmak istiyorsunuz?
Şu an buradasınız: Türkiye'nin en kapsamlı haber portalı: Haberler.com
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29 Mart 2020 Pazar 21:40:56