2018 YILINDA EVLİLİKLERİNİ SONLANDIRAN ÜNLÜ ÇİFTLER

20 Aralık 2018 Perşembe
Ömür boyu aynı yastığa baş koymaya niyetlenen birçok ünlü, 2018 yılı içerisinde çeşitli sebeplerle boşandı.
1
BURAK YILMAZ - İSTEM ATİLLA
2018 Yılında Evliliklerini Sonlandıran Ünlü Çiftler
2009 yılında, Burak Yılmaz'ın kendi kına gecesinde Rus kızlarla eğlendiği görüntülerin ortaya çıkması sonrası tartışan İstem Atilla - Burak Yılmaz çifti, düğünden iki gün önce ayrılmıştı. Çift, 5 yıl sonra barışıp evlendi fakat 2018 yılında İstem Atilla, eşi Burak Yılmaz'dan şiddet gördüğü gerekçesiyle boşanma davası açtı.
2
ŞEYMA SUBAŞI - ACUN ILICALI
2018 Yılında Evliliklerini Sonlandıran Ünlü Çiftler
Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı ilişkisi başladığı sırada; Acun Ilıcalı ve Zeynep Yılmaz'ın evliliği henüz sonlanmadığı için bu ilişki magazin dünyasında epey yankı uyandırmıştı. Toplumdan gelen kınamalara rağmen Şeyma Subaşı 9 yıllık aşkı ile evlendi. Acun: Instagram'a girdiğim zaman Şeyma acaba ne giymiş olabilir kıyafetlerde acaba bir şey var mı yok mu. Orda adrenalin bum bum bum gerçekten motosiklette 300 gitmek kadar var yani." dediği Şeyma'yla 1 yıl evli kaldı. 8 dakikalık bir dava ile bu evliliğin sonlandırılmasına da 'evet' dedi.
3
YILMAZ ERDOĞAN - BELÇİM BİLGİN
2018 Yılında Evliliklerini Sonlandıran Ünlü Çiftler
2006 yılının Ağustos ayında evlenen ve Rodin isimli bir erkek çocukları olan Yılmaz Erdoğan- Belçim Bilgin çifti, 2018 yılının Aralık ayında boşanmış gibi görünse de, dedikoduların temeli 2013 yılına dayanıyor. Çift, bu tarz dedikoduları her fırsatta yalanlamış, hatta Belçim Bilgin bir röportajında, ''Bu dedikodulardan artık bıktım. Biz birbirini çok seven ve aralarında oldukça sağlam bir bağ olan bir çiftiz" diye cevap vermişti. Belçin Bilgin'in Londra'ya yerleşme sebebinin bu boşanma süreci olduğu konuşulanlar arasındayken, şimdilerde Köyceğiz'de yaşayan Yılmaz Erdoğan'ın, oğlu Rodin'i görmek için sık sık Londra'ya gideceği söyleniyor.
4
DEMET AKALIN - OKAN KURT
2018 Yılında Evliliklerini Sonlandıran Ünlü Çiftler
Sosyal medyada sık sık aile yaşantılarına dair gönderiler paylaşarak ve 4 yaşındaki kızları Hira Kurt'a Instagram hesabı açarak adından epey söz ettiren Demet Akalın ve Okan Kurt çifti, 6 yıllık evliliklerini tek celsede bitirmişti. Boşanma gerekçesi olarak, Okan Kurt'un kötüye giden işleri sonucu eve icra gelmesi ve kızları Hira'nın psikolojisinin kötü etkilendiğini iddia eden Demet Akalın'ın boşanmayı talep etmesiydi. Çiftin barışmaları ise kızları Hira'ya açtıkları sosyal medya hesabından paylaşılan bir gönderi ile ortaya çıkmıştı.
5
MUSTAFA SANDAL - EMİNA JAHOVİC
2018 Yılında Evliliklerini Sonlandıran Ünlü Çiftler
Boşanmanın ayak seslerinin aylar öncesinden duyulduğu Mustafa Sandal ve Emina Jahovic çifti hakkında, o dönem çok fazla haber çıkmıştı. Emina Sandal'ın ev dekorasyonu konusunda müsrif olduğu ve Mustafa Sandal'ı bunalttığı dedikodular arasındaydı. Mustafa Sandal'ın, çocukların Sırpça öğrenmesinden rahatsızlık duyduğu için eşiyle tartıştığı haberi henüz gündemde yerini korurken, sonrasında Jahovic'in, Sandal'ı aldattığı iddiası magazin dünyasına bomba gibi düşse de, çift boşanmalarını 'aşk bitti' şeklinde özetleyip iddiaları yalanlamışlardı.
6
KALBEN - BERKANT ALİ İNCESARAÇ
2018 Yılında Evliliklerini Sonlandıran Ünlü Çiftler
Temmuz 2016'da evlenen Kalben ve Berkant Ali İncesaraç çiftinin boşanmaları da tazeliğini koruyan ayrılıklardan... İncesaraç'tan şiddetli geçimsizlik gerekçesiyle boşanan Kalben, verdiği bir röportajda ise iki insanın hayatını birleştirmek için birbirlerini yıllarca tanımalarına gerek olmadığını vurgulamıştı.
7
GONCA VUSLATERİ - EDİP BURAK ERTOĞAN
2018 Yılında Evliliklerini Sonlandıran Ünlü Çiftler
31 Aralık 2015’de Edip Burak Ertoğan ile yurt dışında evlenen Gonca Vuslateri, bu haberi, ''Evet, evlendim. Ortada bir ton negatif mevzu varken düğün yapmayacağımı söyledim. Mutluluğu yaşamayı feda edeyim ama kendim mutlu olayım. İstanbul’a dönünce 5-6 kişinin katılacağı sade bir kutlama yapacağım” mesajıyla duyurmuştu. Benzer bir mesajla boşandığını da sosyal medyadan takipçileriyle paylaşan Vuslateri, 20 Nisan’da İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvurarak 2,5 yıllık eşi Edip Burak Ertoğan’a boşanma davası açtı.
8
ZEKİ DEMİRKUBUZ - NURHAYAT KAVRAK
2018 Yılında Evliliklerini Sonlandıran Ünlü Çiftler
İki yıllık bir ilişkinin ardından, 2002 yılında gizlice evlenen Zeki Demirkubuz - Nurhayat Kavrak çifti, 2018 yılının Mart ayında anlaşmalı olarak boşandı. Çocuğun velayeti, Bekleme Odası filminde, eşi yönetmen Zeki Demirkubuz'la oynayan Nurhayat Kavrak'a verildi.
9
HANDE ATAİZİ - BENJAMİN HARVEY
2018 Yılında Evliliklerini Sonlandıran Ünlü Çiftler
Hande Ataizi - Benjamin Harvey ilişkisinin bitiminde mahkeme tarafların anlaşmalı olarak boşanmalarına karar vererek, çiftin 4 yaşındaki çocuklarının velayetini, anne Hande Ataizi'ne vermişti. Ataizi, boşandıktan sonra ticari kaygı duyduğunu belirterek, eski eşinin soyadını kullanma talebiyle İstanbul Aile Mahkemesine başvurmuştu.
10
OZAN DOĞULU - ECE YOSMAOĞLU
2018 Yılında Evliliklerini Sonlandıran Ünlü Çiftler
3 kızının annesi Ece Yosmaoğlu (Doğulu) ile geçen aylarda tek celsede boşanan DJ ve aranjör Ozan Doğulu, geçen yıl Tuba Peksayar ile bir barda samimi şekilde görüntülenmesinin ardından, her iki taraf da gizli aşk iddialarını yalanlamıştı. Ancak çiftin bu kaçamaktan dolayı boşandığı ileri sürülüyor.
11
IŞIL SERGEN - BURAK SERGEN
2018 Yılında Evliliklerini Sonlandıran Ünlü Çiftler
En son Çukur dizisinde "Baykal" karakterine can veren Burak Sergen, meslektaşı Işıl Sergen ile 1999 yılında dünyaevine girmişti. Daha öncelerde de haklarında boşanma dedikoduları çıkan ancak evliliğini kurtarabilen çift, bu defa birbirlerini daha fazla yıpratmamaları ve çocukları için dost kalmaları gerektiği sonucuna vararak, 19 yıllık evliliklerini 2018 yılının Nisan ayında sessiz sedasız noktaladılar.
YORUMLAR

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.