2008'İN EN İYİ CEP TELEFONLARI

24 Aralık 2008 Çarşamba
1
2008'in En İyi Cep Telefonları
T-mobile G1 Google'ın ilk telefonu G1 teknolojik özellikleri ağırlığını unutturan cinsten. G1'in gelişmiş özellikleriyle baş edebilecek tek model iPhone. Yana doğru kaydırılarak açılan tam donanımlı bir klavyeye sahip olan G1, işadamları için ideal...
2
2008'in En İyi Cep Telefonları
Samsung Omnia Samsung'un iPhone'a rakip olarak geliştirdiği bu model çok fonksiyonlu ve hayatınızla uyumlu olacak şekilde donatılmış. Üstün kaliteli, yüksek çözünürlüğe sahip kamerası maalesef e-posta hesabı oluşturmadaki ve kurulum zorluğunu hafifletmiyor.
3
2008'in En İyi Cep Telefonları
Blackberry Storm BlackBerry Storm'un ekranı bir önceki model olan Bold'a göre daha geniş ve video oynatıcısı mükemmel. Boyut olarak ideal ve Apple'ın iPhone'a göre daha tıknaz ve dar bir şekli var. Ancak bu modelin en önemli eksiği WiFi desteği olmaması.
4
2008'in En İyi Cep Telefonları
Apple iPhone Teknoloji tutkunlarına Blackberry Storm ve T-mobile G1'den daha iyi cevap veriyor. İphone'nun bazı özellikleri, kalitesiz kamerasını, resimli mesaj ve metni kopyala yapıştır özelliği olmaması gibi eksilerini göz ardı ettirecek kadar üstün...
5
2008'in En İyi Cep Telefonları
Nokia E71 İş hayatı ve özel hayat arasında ince bir çizgi oluşturan Nokia E71 adeta çift fonksiyonlu ikiz bir telefon gibi. İki giriş ekranı iş ve eğlence modları arasında tercih şansı sağlıyor.
6
2008'in En İyi Cep Telefonları
Sony Reader Telefonların dışında bu yılın en iyi teknolojik aletleri listesinde iki adet de e-kitap okuyucusu yer alıyor. 1) Hafızasına 160 kitap alabiliyor. Aynı anda birden fazla sayfayı işaretleyebiliyorsunuz. Çok dayanıklı piliyse bir başka artısı.
7
2008'in En İyi Cep Telefonları
The BeBook The Bebook tarz ve fonksiyon açısından Sony Reader'a benzemekle beraber, hafızasına bin kitap kaydedebiliyor.
YORUMLAR

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.