14 YAŞINDA HAYATI KABUSA DÖNDÜ

3 Aralık 2010 Cuma
1
14 Yaşında Hayatı Kabusa Döndü
Bursa'da evden kaçan 14 yaşındaki Emel A.'nın jandarmaya yapılan kayıp başvurusunun ardından dramı ortaya çıktı. Yalova'da bir pavyonda bulunan Emel A.'nın zorla tutulduğu evde lezbiyen ilişki dahil onlarca kişiyle para karşılığı ilişkiye zorlandığı ve uyuşturucuya da alıştırıldığı belirlendi. Emel A. ailesine teslim edilirken, aralarında küçük kızla lezbiyen ilişkiye girdiği belirtilen Nazan D.'nin (50) de bulunduğu 5 kişi tutuklandı.
2
14 Yaşında Hayatı Kabusa Döndü
Merkez Osmangazi İlçesi'ne bağlı Ovaakça Mahallesi'nde oturan tekstil işçisi baba ve bir yemek fabrikasında bulaşıkçı olarak çalışan annenin 3 çocuğundan biri olan Emel A., henüz ilköğretim okulunda okurken, alışveriş için gittiği bir giyim mağazasının sahibi olan Celal Pelit'in (53) tecavüzüne uğradı. İddiaya göre Celal Pelit, geçen ağustos ayında otomobiline aldığı Emel A.'ya götürdüğü ormanlık alanda tecavüz etti.
3
14 Yaşında Hayatı Kabusa Döndü
Şikayetçi olmaması halinde ona istediği zaman harçlık vereceğini söyleyen Pelit, küçük kızı evine gönderdi. Bu olaydan sonra birkaç kez yanına gidip para aldığı Celal Pelit tarafından sonunda terslenen Emel A., 20 Ekim günü sevgilisi İsmail Çamurcu'ya (23) kaçtı. Kaçtığı sevgilisi, tecavüz ettiği Emel A.'yı kadın ticareti yapmaktan çok sayıda kaydı bulunan Canan K.'ye para karşılığı sattı.
4
14 Yaşında Hayatı Kabusa Döndü
Canan K. tarafından tutulduğu evde bir odaya kilitlenen Emel A., uyuşturucu hapa alıştırılarak, 45 gün boyunca erkeklere pazarlandı. Birlikte olduğu kişi sayısını dahi hatırlamayan Emel A., alıkonulduğu Hürriyet Mahallesi'ndeki evin üst katında oturan ve 1997 yılında eşini öldürmek suçundan sabıkası bulunan Nazan D.'ye de lezbiyen ilişki için Canan K. tarafından 100 TL'ye pazarlandı.
5
14 Yaşında Hayatı Kabusa Döndü
Ailesinin kayıp başvurusu üzerine Osmangazi İlçe Jandarma Komutanlığı küçük kızı bulmak için özel ekip kurdu. Önce Emel A.'nın, sevgilisi İsmail Çamurcu'ya kaçtığını belirleyen jandarma, buradan yola çıkarak Canan K.'nın izine ulaştı. Başka bir ‘fuhuşa aracılık' suçundan 3 gün önce cezaevine konulduğu anlaşılan Canan K.'nın ifadesi doğrultusunda Yalova'da bir pavyonda bulunan Emel A. Bursa'ya getirilerek ailesine teslim edildi.
YORUMLAR

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Diğer Galeriler