13 yaşındaki çocuğun azı dişi cinsel organından çıktı!

12 Haziran 2019 Çarşamba
Moskova'daki Morozov Çocuk Hastanesi'ndeki doktorlar, 13 yaşındaki çocuğun testislerinde bir yumruyu tümör sandı, yumru azı dişi çıktı.
1
13 yaşındaki çocuğun azı dişi cinsel organından çıktı!
Moskova'da bulunan Morozov Çocuk Hastanesi doktorları, 13 yaşındaki çocuğun testislerindeki yumruyu görünce bir çeşit tümör olduğunu düşünerek direkt operasyona karar verdi.
2
13 yaşındaki çocuğun azı dişi cinsel organından çıktı!
Fakat yumrunun sebebinin, çocuğun diş etinde olmayan ve diş eti yerine testislerin içinde büyümeyi tercih eden bir azı diş olduğunu anlayınca şok oldular. Doktorlar, kök hücre sorunu nedeniyle doğumdan önce gelişmeye başlayan teratoıd tümörü olarak adlandırılan ve nadir görülen bir durum olduğunu söylediler.
3
13 yaşındaki çocuğun azı dişi cinsel organından çıktı!
Bütün operasyonlar içerisinde en nadir görüleni, cerrah Dmitry Tarusin tarafından gerçekleştirildi. Dmitry, gencin şu an herhangi bir doğurganlık sorunu olmadığını ve ilerleyen yaşlarda da olmayacağını vurguladı. Hastanede yetkilileri durumu 'gerçekten eşi benzeri olmayan bir vaka' olarak tanımladı.
4
13 yaşındaki çocuğun azı dişi cinsel organından çıktı!
Dünya Sağlık Örgütü raporlarına göre 159 erkeğin testisleri çeşitli sebeplerle alındı. Onlara kıyasla bu çocuk doğru teşhis konulduğu için şanslı denebilir. Hastalığın yanlış teşhisi veya teşhis için geç kalınması gibi sebeplerden ötürü birçok hastaya testis alma operasyonu yapıldı. Ama bunların birçoğu yine kurtarılabilirdi.
YORUMLAR (11)

  • MODERN CAHİLİYE:
    Kadınlara artık özgür (ahlaksız) giyiminin bir sınırı olduğunu devlet oy kaygısı gütmeden sınırı, çünkü ahlaksız giyimle zayıf erkeğin ahlakını ÇALAN HIRSIZİN HİÇ Mİ SUÇU YOK
  • İSTANBUL:
    Fotoğrafta bildiğin dişi çıkmış ve çekilmiş, çekilen dişin yerinde koca bir oyuk, bırakın böyle saçma boş haberleri...
  • SÜMBÜLLÜ:
    Evrim falan tartışılırken aklınızda bulunsun.. Adamlar aslında bunu söylüyor ama illa gözünüze kaçacak örnek olacak. Ağzınız kuyruğun altında bile olur. Akraba evliliği yapmayın.
Tüm 11 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.