100 AMELİYAT GEÇİREN KADIN

28 Ekim 2008 Salı
1
100 Ameliyat Geçiren Kadın
İngiliz Sarah Burge rekorlar kitabına girecek. Çünkü o, güzellik uğruna en fazla ameliyat olan kadın. Eski rekor, Amerikalı Cindy Jackson'daydı. Şimdi rekor Sarah Burge'un oluyor.
2
100 Ameliyat Geçiren Kadın
Cambridgeshire'da yaşayan 49 yaşındaki eski güzellik uzmanı şimdi ev kadını Sarah Burge, 3 çocuk annesi. Ama onun en büyük tutkusu Barbie bebeklere benzemek. İşte bu uğurda şimdiye kadar yarım milyon sterlin (yaklaşık 1.5 milyon YTL) harcadı ve 100 cerrahi müdahale geçirdi.
3
100 Ameliyat Geçiren Kadın
Her ameliyat sonrası iyileşmk için günlerce bekledi. Bazen acılar içinde kıvrandı ama pes etmdi.
4
100 Ameliyat Geçiren Kadın
Cildini pürüsüz bir hale getirmek için lazer tedavisi gördü ve 32 bin sterlin harcadı. Güğüslerini dikleştirdi ve büyüttü, ayrıca göğüs uçlarını küçülttürdü. Bu işlemler için oldukça ciddi cerrahi müdahaleler geçirdi ve 26 bin 500 sterlin harcadı.
5
100 Ameliyat Geçiren Kadın
Çenesini 30 bin sterlin harcayarak düzelttirdi. En zorlu ameliyatlardan biri de bu oldu. Ardından günlerce yemek bile yiyemedi, sıvılarla beslenmek zorunda kaldı. Karnını düzleştirmek çin de 15 bin sterlin ödedi ve ameliyat oldu.
6
100 Ameliyat Geçiren Kadın
Kalçalarından 14 bin sterlin verip yağ aldırdı. Bunlar, geçirdiği ameliyatlardan sadece birkaçı. Bundan sonra ise estetik amaçlı yeniden bıçak altına yatıp yatmayacağı sorulunca 'İhtiyaç doğduğu zaman elbette' diyerek herkesi şaşırtıyor.
7
100 Ameliyat Geçiren Kadın
Kendisini canlı bir Barbie hissettiği için artık gerçekten mutlu olduğunu söyleyen Sarah Burge için psikiyatırlar 'O incelenmesi gereken bir vaka' diyorlar.
YORUMLAR

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Diğer Galeriler