10 YIL SONRA BEN

26 Aralık 2010 Pazar
1
10 Yıl Sonra Ben
Bazıları geleceğe dair hayal kurarken adımlarını sağlam atar, bazıları yüksekten uçar! Elele dergisi de ünlü isimlere kendilerini 10 yıl sonra nerede düşlediklerini sordu. Kimi uzayda ikinci balayı yaptığını, kimi Amerika'nın kendisini keşfettiğini, kimi paranın geçerli olmadığı bir köy kurduğunu hayal etti. ışte 2021'den manzaralar...
2
10 Yıl Sonra Ben
Deniz Akkaya: Orta Doğu'da bir iş kadını olabilirim. Deniz Akkaya, üç arkadaşı ile birlikte Bağdat Caddesi'nde Chic Frog isimli bir çocuk mağazası açarak, farklı bir alanda boy göstermeye başladı. Antalya'dakinden sonra dört mağaza daha açmayı düşünüyor. 42 yaşında da, kendini tam bir iş kadını olarak hayal ediyor.
3
10 Yıl Sonra Ben
“20'li yaşların başında hayata kafa tutuyordum. Dünya benim etrafımda dönüyordu. şimdi öyle değil; mutluluğun da üzüntülerin de kalıcı olmadığının farkındayım. Ne olursa olsun, bunun geçici olacağını artık görüyorum. Bu anlamda, bakış açım tepetaklak oldu ve iyi de oldu aslında! Kariyer anlamında, yaşımdan ötürü artık mankenliğe devam edemem ama modellik öyle değil.
4
10 Yıl Sonra Ben
Her zaman yapabilirim. Fakat açıkçası, 40'lı yaşlarımda kendimi bir iş kadını olarak hayal ediyorum. Chic Frog'un Orta Doğu'da tanınması hedeflerim arasında. Neden o bölge, çünkü orası daha bakir. Tekstil anlamında daha aç ve açık bir bölge diye düşünüyorum.”
5
10 Yıl Sonra Ben
Hande Subaşı: Uzayda ikinci balayındayım Modellikte olduğu kadar oyunculukta da başarılı olduğunu kanıtlayan Hande Subaşı, balık burcu ve hayal kurmayı seviyor. 36 yaşındayken de kendini uzayda ikinci balayında hayal ediyor:
6
10 Yıl Sonra Ben
“Günümüz şartlarında pek çok dileğimizi gerçekleştirebiliriz, hiçbir şey imkansız değil. Uzaya gitmek ise ulaşılmaz ve sıra dışı geliyor bana. Çok büyük paralara uzaya seferler yapılıyor ama bizim yapabilmemiz mümkün değil.
7
10 Yıl Sonra Ben
Bir an bile olsa, uzayda yaşamak ve oradan dünyaya bakabilmek enteresan olmalı. Uzaya giden insanlar dünyaya döndükten sonra ciddi bir değişim yaşıyorlarmış. Tabii 10 yıl sonra evli ve çocuklu olmalıyım. Uzaya da eşimle giderim herhalde. Benim için ikinci balayı gibi olur!”
8
10 Yıl Sonra Ben
Hayrettin Karaoğuz (35): Oscar almak en büyük hayalim “Issız Adam”ı, “Kızsız Adam” yaptı, hazırladığı videoyu internete koydu! Bu şekilde dikkat çekerek reklam filmlerinde ve “Gelecekten Bir Gün” filminde rol kaptı. Hayrettin Karaoğuz, şu anda kendi adını taşıyan komedi programıyla 10 yıl önceki hayalini yaşıyor. 35 yaş hayali ise Oscar almak:
9
10 Yıl Sonra Ben
“15 yaşındayken hayalim, bir şov programı yapmaktı. Beyaz ve Okan Bayülgen'in programlarını izler, ‘Ben de bir gün böyle bir program yapacağım' derdim. Annem bile hâlâ ‘Nasıl oldu?' diyor! Uğurlu sayım 24... 24 yaşında bir şeyler olacağını biliyordum, 10 yıl sonra da bir şeyler olacağının kanıtı bu fotoğraf olacak. 35 yaşındayken Oscar almak istiyorum. Oscar'ı aldığım filmde Sandra Bullock ile oynamak da en büyük hayalim.”
10
10 Yıl Sonra Ben
“Mutluluk” filminden beri karizmasıyla dikkatleri çeken Murat Han, 45 yaşındayken Los Angeles'ta bir kafe açtığını hayal ediyor. Korkmayın, beğendiği işler olunca Türkiye'ye yine gelecek.
11
10 Yıl Sonra Ben
“25'imde Los Angeles'ta film okulunda oyunculuk okuyordum. Mesleğimi yapabilmeyi ve bu işten para kazanabilmeyi istiyordum. Bunlar benim için fazlasıyla oldu; sinema filmlerinde oynadım, ödüller aldım.
12
10 Yıl Sonra Ben
10 yıl sonra kariyer anlamında oyunculuğa devam etmeyi istiyorum ama benim hep yapmak istediğim bir şey var: Los Angeles'tayken, okuldan çıktığım ya da çalışmadığım zamanlarda Elixir diye bir kafeye giderdim. Bir buçuk saatte inanılmaz dinlendiğimi ve yenilendiğimi hissederdim.
13
10 Yıl Sonra Ben
Ortam o kadar doğaldı ki! Her şey ahşap, verniksiz, yiyip içtiğiniz her şey doğal. Müzikler Uzak Doğu müziği. Huzurlu, su sesinin ve güzel müziğin hakim olduğu bir ortamda kitap okurdum. O kafeden çıktığım zaman, girerkenki halimden daha iyi bir insan olduğumu hissederdim. Ben de insanlarda bu ruh halini yaratabilmeyi çok istiyorum.”
YORUMLAR

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Diğer Galeriler