ÜNLÜ OYUNCULARIN ÜNSÜZ EŞLERİ NE İŞ YAPIYOR?

09 Eylül 2010 Perşembe
1
BENNU YILDIRIMLAR - BÜLENT EMİN YARAR
Yaprak Dökümü'nün Fikret'i Bennu Yıldırımlar eşini meslek çevresinden seçti.Yıldırımlar'ın eşi Bülent Emin Yarar bir aktör. Çiftin bir de kız çocuğu var.
BENNU YILDIRIMLAR - BÜLENT EMİN YARAR Yaprak Dökümü'nün Fikret'i Bennu Yıldırımlar eşini meslek çevresinden seçti.Yıldırımlar'ın eşi Bülent Emin Yarar bir aktör. Çiftin bir de kız çocuğu var.
2
OKAN BAYÜLGEN - ŞİRİN EDİGER
Okan Bayülgen hızlı hayatına Şirin Ediger ile tanışınca son verdi.
Ediger başarılı bir reklamcı.
OKAN BAYÜLGEN - ŞİRİN EDİGER Okan Bayülgen hızlı hayatına Şirin Ediger ile tanışınca son verdi. Ediger başarılı bir reklamcı.
3
ARZU YANARDAĞ - SERHAT TÜRKKAN
Arzu Yanardağ başarısız bir evliliğin ardından mutluluğu Serhat Türkkan'da buldu. Serhat Türkkan işadamı
ARZU YANARDAĞ - SERHAT TÜRKKAN Arzu Yanardağ başarısız bir evliliğin ardından mutluluğu Serhat Türkkan'da buldu. Serhat Türkkan işadamı
4
AÇELYA AKKOYUN - ENİS CERGEL
Ekranın gamzeli güzeli Açelya Akkoyun daha önce aktör Civan Canova ile evlenip boşandı.Ama mutluluğu ikinci evliliğini yaptığı Enis Cergel'de buldu.Cergel ithalat ve ihracat işiyle uğraşıyor.
AÇELYA AKKOYUN - ENİS CERGEL Ekranın gamzeli güzeli Açelya Akkoyun daha önce aktör Civan Canova ile evlenip boşandı.Ama mutluluğu ikinci evliliğini yaptığı Enis Cergel'de buldu.Cergel ithalat ve ihracat işiyle uğraşıyor.
5
PELİN KÖRMÜKÇÜ - RAFİ MORENO
Oyuncu Pelin Körmükçü'nün sevgilisi Rafi Moreno işadamı.
PELİN KÖRMÜKÇÜ - RAFİ MORENO Oyuncu Pelin Körmükçü'nün sevgilisi Rafi Moreno işadamı.
6
BERNA LAÇİN - TOLGA EŞİZ
Berna Laçin çocukluk aşkı Tolga Eşiz ile evlendi. Eşi de bir işadamı.
BERNA LAÇİN - TOLGA EŞİZ Berna Laçin çocukluk aşkı Tolga Eşiz ile evlendi. Eşi de bir işadamı.
7
HÜLYA KOÇYİĞİT - SELİM SOYDAN
Selim Bey, Fenerbahçe'nin eski yıldız futbolcularından biri.Uzun ömürlü evliliklerinden Hülya Koçyiğit gibi küçük yaşta oyuncu olan Gülşah adında bir kızları var.
HÜLYA KOÇYİĞİT - SELİM SOYDAN Selim Bey, Fenerbahçe'nin eski yıldız futbolcularından biri.Uzun ömürlü evliliklerinden Hülya Koçyiğit gibi küçük yaşta oyuncu olan Gülşah adında bir kızları var.
8
EBRU CÜNDÜBEYOĞLU - GÜÇLÜ METE
Güçlü Mete bir radyo kanalının genel müdürü.
EBRU CÜNDÜBEYOĞLU - GÜÇLÜ METE Güçlü Mete bir radyo kanalının genel müdürü.
9
ÖZLEM YILDIZ - SİNAN SERTER
Yıldız, mutluluğu ünlü bir ailenin oğlu olan işadamı Sinan Serter'de buldu.
ÖZLEM YILDIZ - SİNAN SERTER Yıldız, mutluluğu ünlü bir ailenin oğlu olan işadamı Sinan Serter'de buldu.
10
CEYDA DÜVENCİ - ENGİN AKGÜN
Oyuncu Ceyda Düvenci 2008 yılında işadamı Engin Akgün ile nikah masasına oturdu. Esma Sultan Yalısı'nda gerçekleştirilen düğün uzun süre konulşuldu.
CEYDA DÜVENCİ - ENGİN AKGÜN Oyuncu Ceyda Düvenci 2008 yılında işadamı Engin Akgün ile nikah masasına oturdu. Esma Sultan Yalısı'nda gerçekleştirilen düğün uzun süre konulşuldu.
11
İPEK TANRIYAR - TUNÇ NAZİKOĞLU
Manken-oyuncu İpek Tanrıyar, iki yıl birlikte olduğu işadamı Tunç Nazikoğlu ile evlendi. Ancak mutluluk sadece fotoğraflarda kaldı ve çift yollarını ayırdı.
İPEK TANRIYAR - TUNÇ NAZİKOĞLU Manken-oyuncu İpek Tanrıyar, iki yıl birlikte olduğu işadamı Tunç Nazikoğlu ile evlendi. Ancak mutluluk sadece fotoğraflarda kaldı ve çift yollarını ayırdı.
12
NİL KARAİBRAHİMGİL - SERDAR ERENER
Ünlü şarkıcı Nil Karaibrahimgil, Nil nehri kenarında reklamcı Serdar Erener ile evlendi.
NİL KARAİBRAHİMGİL - SERDAR ERENER Ünlü şarkıcı Nil Karaibrahimgil, Nil nehri kenarında reklamcı Serdar Erener ile evlendi.
13
TAN SAĞTÜRK - ALONA ATABERK
Ünlü balet Tan Sağtürk, Alona Ataberk ile geçtiğimiz salı günü Tarabya'daki Fransız Bahçeleri'nde gizlice evlendi.Nikâhı, Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül kıydı.
TAN SAĞTÜRK - ALONA ATABERK Ünlü balet Tan Sağtürk, Alona Ataberk ile geçtiğimiz salı günü Tarabya'daki Fransız Bahçeleri'nde gizlice evlendi.Nikâhı, Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül kıydı.
Facebook'ta Paylaş!Twitter'da Paylaş!