TWİTTER'IN EN ÇOK TAKİP EDİLENLERİ

Sosyal medyanın en gözde alanlarından Twitter'da  en çok kimler takip ediliyor? İşte cevabı...

Sosyal medyanın en gözde alanlarından Twitter'da en çok kimler takip ediliyor? İşte cevabı...

1. Lady Gaga (ladygaga) 12184560 follower

1. Lady Gaga (ladygaga) 12184560 follower

2. Justin Bieber (justinbieber) 11437446 follower

2. Justin Bieber (justinbieber) 11437446 follower

3. Barack Obama (BarackObama) 9409754 follower

3. Barack Obama (BarackObama) 9409754 follower

4. Katy Perry (katyperry) 8785319 follower

4. Katy Perry (katyperry) 8785319 follower

5. Britney Spears (britneyspears) 8746470 follower

5. Britney Spears (britneyspears) 8746470 follower

6. Kim Kardashian (KimKardashian) 8651828 follower

6. Kim Kardashian (KimKardashian) 8651828 follower

7. Shakira (shakira) 7310697 follower

7. Shakira (shakira) 7310697 follower

8. Ashton Kutcher (aplusk) 7303648	follower

8. Ashton Kutcher (aplusk) 7303648 follower

9. Taylor Swift (taylorswift13) 7267971 follower

9. Taylor Swift (taylorswift13) 7267971 follower

10. Ellen DeGeneres (TheEllenShow) 7184374 follower

10. Ellen DeGeneres (TheEllenShow) 7184374 follower

11. Oprah Winfrey (Oprah) 6808720 follower

11. Oprah Winfrey (Oprah) 6808720 follower

12. Selena Gomez (selenagomez) 6609266	follower

12. Selena Gomez (selenagomez) 6609266 follower

13. Rihanna (rihanna) 6458970 follower

13. Rihanna (rihanna) 6458970 follower