TWİTTER'IN EN ÇOK TAKİP EDİLENLERİ

03 Ağustos 2011 Çarşamba
1
Sosyal medyanın en gözde alanlarından Twitter'da  en çok kimler takip ediliyor? İşte cevabı...Sosyal medyanın en gözde alanlarından Twitter'da en çok kimler takip ediliyor? İşte cevabı...
2
1. Lady Gaga (ladygaga) 12184560 follower	1. Lady Gaga (ladygaga) 12184560 follower
3
2. Justin Bieber (justinbieber) 11437446 follower	2. Justin Bieber (justinbieber) 11437446 follower
4
3. Barack Obama (BarackObama) 9409754 follower3. Barack Obama (BarackObama) 9409754 follower
5
4. Katy Perry (katyperry) 8785319 follower4. Katy Perry (katyperry) 8785319 follower
6
5. Britney Spears (britneyspears) 8746470 follower	5. Britney Spears (britneyspears) 8746470 follower
7
6. Kim Kardashian (KimKardashian) 8651828 follower6. Kim Kardashian (KimKardashian) 8651828 follower
8
7. Shakira (shakira) 7310697 follower	7. Shakira (shakira) 7310697 follower
9
8. Ashton Kutcher (aplusk) 7303648	follower8. Ashton Kutcher (aplusk) 7303648 follower
10
9. Taylor Swift (taylorswift13) 7267971 follower	9. Taylor Swift (taylorswift13) 7267971 follower
11
10. Ellen DeGeneres (TheEllenShow) 7184374 follower10. Ellen DeGeneres (TheEllenShow) 7184374 follower
12
11. Oprah Winfrey (Oprah) 6808720 follower	11. Oprah Winfrey (Oprah) 6808720 follower
13
12. Selena Gomez (selenagomez) 6609266	follower	12. Selena Gomez (selenagomez) 6609266 follower
14
13. Rihanna (rihanna) 6458970 follower		13. Rihanna (rihanna) 6458970 follower
Facebook'ta Paylaş!Twitter'da Paylaş!

Popüler Galeriler