TWİTTER'IN EN ÇOK TAKİP EDİLENLERİ

3 Ağustos 2011 Çarşamba
1
Twitter'ın En Çok Takip Edilenleri
Sosyal medyanın en gözde alanlarından Twitter'da en çok kimler takip ediliyor? İşte cevabı...
2
Twitter'ın En Çok Takip Edilenleri
1. Lady Gaga (ladygaga) 12184560 follower
3
Twitter'ın En Çok Takip Edilenleri
2. Justin Bieber (justinbieber) 11437446 follower
4
Twitter'ın En Çok Takip Edilenleri
3. Barack Obama (BarackObama) 9409754 follower
5
Twitter'ın En Çok Takip Edilenleri
4. Katy Perry (katyperry) 8785319 follower
6
Twitter'ın En Çok Takip Edilenleri
5. Britney Spears (britneyspears) 8746470 follower
7
Twitter'ın En Çok Takip Edilenleri
6. Kim Kardashian (KimKardashian) 8651828 follower
8
Twitter'ın En Çok Takip Edilenleri
7. Shakira (shakira) 7310697 follower
9
Twitter'ın En Çok Takip Edilenleri
8. Ashton Kutcher (aplusk) 7303648 follower
10
Twitter'ın En Çok Takip Edilenleri
9. Taylor Swift (taylorswift13) 7267971 follower
11
Twitter'ın En Çok Takip Edilenleri
10. Ellen DeGeneres (TheEllenShow) 7184374 follower
12
Twitter'ın En Çok Takip Edilenleri
11. Oprah Winfrey (Oprah) 6808720 follower
13
Twitter'ın En Çok Takip Edilenleri
12. Selena Gomez (selenagomez) 6609266 follower
14
Twitter'ın En Çok Takip Edilenleri
13. Rihanna (rihanna) 6458970 follower
Facebook'ta Paylaş!Twitter'da Paylaş!