BÜYÜK GÖĞÜSLER İN KÜÇÜK GÖĞÜSLER OUT

22 Ocak 2010 Cuma
1
BÜYÜK GÖĞÜSLER GERİ DÖNDÜ Gösteri dünyasında kısa bir süre öncesine kadar sıfır beden ve tahta göğüslü olmak modaydı. Ama görünüşe göre bu moda yerini dala dolgun hatlı ve büyük göğüslü kadınlara bırakıyor. BÜYÜK GÖĞÜSLER GERİ DÖNDÜ Gösteri dünyasında kısa bir süre öncesine kadar sıfır beden ve tahta göğüslü olmak modaydı. Ama görünüşe göre bu moda yerini dala dolgun hatlı ve büyük göğüslü kadınlara bırakıyor.
2
Bunun en son örneği de geçtiğimiz günlerde yapılan Altın Küre ödül töreninde yaşandı. Başta Mariah Carey olmak üzere bir çok yıldız kıvrımlı hatlarını ve iri göğüslerini sergileyen giysilerle kırmızı halıya çıktı. Bunun en son örneği de geçtiğimiz günlerde yapılan Altın Küre ödül töreninde yaşandı. Başta Mariah Carey olmak üzere bir çok yıldız kıvrımlı hatlarını ve iri göğüslerini sergileyen giysilerle kırmızı halıya çıktı.
3
İşte bu modanın öncülüğünü yapan Mariah Carey ve iri göğüs modasını takip eden diğer ünlüler. İşte bu modanın öncülüğünü yapan Mariah Carey ve iri göğüs modasını takip eden diğer ünlüler.
4
5
Christina Hendricks Christina Hendricks
6
7
8
9
Halle Berry Halle Berry
10
11
12
Katy Perry Katy Perry
13
14
Kelly Brook Kelly Brook
15
16
Keeley Hazell Keeley Hazell
17
Rihanna Rihanna
18
19
Holly willoughby Holly willoughby
20
21
Amy Winehouse da modaya uymak için göğüslerini yaptırdı.Amy Winehouse da modaya uymak için göğüslerini yaptırdı.
22
23
Beyonce Beyonce
24
25
Sophie Reade Sophie Reade
26
Facebook'ta Paylaş!Twitter'da Paylaş!